1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Polisgücü Spor’un Siirt gençliğine katkısı
Polisgücü Spor’un Siirt gençliğine katkısı

Polisgücü Spor’un Siirt gençliğine katkısı

Kulüp Yöneticisi Özcan Argun tarafından yapılan yazılı açıklamada Siirt Polisgücü Spor’un Siirt gençliğine olan katkılarına dikkat çekildi.

A+A-

 

Kulüp Yöneticisi Özcan Argun yaptığı açıklamada, “Siirt Polisgücü Spor Kulübü olarak 2011-2012 sezonunda aktif olarak Futbol’da 55 kişi, Basketbol’da 4 yaş kategorisi olmak üzere toplam 80 basketbolcumuz, Voleybol’da 20 kişi, Badminton’da ise 20 olmak üzere toplam 175 aktif lisanslı sporcumuzu bünyemizde tutmaktayız.
 
Bu sporcularımız, tecrübeli Teknik Direktör ve hocalarımız nezaretinde disiplinli ve özverili çalışmaları neticesinde, öncelikle Siirtli gençlerimize maddi-manevi, eğitim harçları, dersane yardımı ve başarılı sporcu yetiştirilmesi yönünden  destek olunmaktadır.
 
Disiplinli ve ahlaklı sporcularımız ile her branşta pay sahibi ve söz sahibi olunmuştur. Bu sayede Siirtli gençlerin ilgi odağı olmayı başarması ve Siirt sporuna kalite ve heyecan getirmemiz gurur verici bir gelişmedir. Bu sportif faaliyetlerimiz aktif olarak devam edecek ve Siirtli sporseverlere çok kaliteli ve zevkli maçlar izleteceğiz.
 
Sayın İl Emniyet Müdürümüz Recep GÜVEN, Kulüp Başkanımız Zekeriya BATĞI, Başkan Yardımcımız Fuat AKKOYUN ve Mustafa DURMAZ Müdürümüz, bu sportif faaliyetlere vermiş oldukları ilgi ve destekleri için minnettarız.” ifadelerini kullandı.
Bu haber toplam 2873 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!