1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Polisgücü Spor, Zekeriya Batğı ile yola devam
Polisgücü Spor, Zekeriya Batğı ile yola devam

Polisgücü Spor, Zekeriya Batğı ile yola devam

Siirt Polisgücü Spor Kulübü'nde nöbet değişimi.

A+A-

Siirt Emniyet Müdürlüğü tarafından önceki yıllarda Siirtli gençlerin spor ile kaynaşması için gerçekleştirilen proje kapsamında kurulan Polisgücü Spor Kulübü, kendi grubunda göstermiş olduğu performansla dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Kulüp Başkanlığını devralan işadamı Zekeriya Batğı, Emniyet Müdürü Recep Güven, Eğitim Şube Müdürü Cavit Turan, Emniyet Şube Müdürü Mustafa Korkmaz ile çok sayıda işadamı, amatör kulüp yöneticileri ve futbolcularının da katıldığı akşam yemeğinde bir araya geldiler.

siirt polisgücü spor

Batğı: “Gençlerle ilgili üzerime düşen görevlere hazırım”

Polisgücü’nün yeni Başkanı Zekeriya Batğı, Siirtliler.Net’e yaptığı açıklamada: “Bu gençler bizim gençlerimiz. Onları her konuda desteklemek bizim görevimizdir. Kulüp başkanlığının bana teklif edilmesinden gurur duydum. Emniyet Müdürümüz sayın Recep Gücen beye teşekkür ediyorum. Her platformda gençlere yönelik bütün çalışmalarda ben varım diyen herkesi bu kulübe davet ediyorum. Yeni nesiller bizlerin geleceğidir. En önemlisi de Siirt’in geleceğidir. Bu konuda üzerime düşen bütün görevlere hazırım.” İfadelerine yer verdi.

Bu haber toplam 3554 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!