1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Polis Olmak İsteyen İnciler, İstanbul’da
Polis Olmak İsteyen İnciler, İstanbul’da

Polis Olmak İsteyen İnciler, İstanbul’da

Siirt Emniyet Müdürlüğü’nün “Polis Olmak İsteyen Yeni İnciler Arıyoruz” adlı projesinden 70 polis adayı inciler İstanbul’da.

A+A-

BU AKŞAM CANLI PARA YARIŞMASINDA SİİRTLİLER EKRAN BAŞINDA OLACAK

Bu akşam Show TV’de yayınlanan CANLI PARA YARIŞMASI’na katılacak olan 70 Siirtli polis adayı inciler projeye finansman desteği için yarışacaklar. Yarışmaya projenin mimarlarından olan 1.Sınıf Emniyet Müdürü Polis Başmüfettişi İnci Aksoy ile projenin koordinatörü Lojistik Şube Müdürü Mustafa Durmaz yarışmacı olarak katılacaklar. Aksoy Siirtliler.Net’e yaptığı açıklamada: “Bu akşam yarışmaya Siirtli kızlarımızla birlikte katılarak projemize finans desteği sağlamak için gayret edeceğiz.” dedi.

canlı para

1.Sınıf Emniyet Müdürü Polis Başmüfettişi İnci Aksoy, Siirtliler.Net’e İstanbul programıyla ilgili aşağıdaki bilgileri verdi:

26 Nisan Salı – Akşam Canlı Para yarışmasına katılarak derneğimizin finansmanı için yarışacağız.

27 Nisan Çarşamba – İstanbul Emniyet Müdürü ziyareti. Burada MOBESE ve Kriminal Polis Laboratuarı gezilecek. Burada öğlen yemeği yenildikten sonra Dolmabahçe Sarayı ve Beşiktaş Yıldız Parkı gezilecek. Akşam yemeği ise, Balta Limanı’ndaki Polis Moral Eğitim Merkezi ziyaret edilecek.

Siirt’ten toplam gelen 70 öğrenci Cumartesi günü 19.15 Diyarbakır uçağıyla Siirt’e dönüş yapacaklar.

Bu haber toplam 3216 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!