1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Polis Gücü Spor’da futbol elemeleri başladı
Polis Gücü Spor’da futbol elemeleri başladı

Polis Gücü Spor’da futbol elemeleri başladı

Siirt Polis Gücü Spor, 2010-2011 Yılı sezonu için futbolda kaliteyi yükseltmek, Siirt sporunun gelişimine katkıda bulunmak ve gençleri kazanma yolunda bir atılım daha başlattı.

A+A-

Kulüp Yönetimi yaptığı açıklamada; “Siirt Polis Gücü Spor olarak,  şuan Basketbol’da 4 kategori olmak üzere toplam 80 lisanslı gençlerden oluşan basketbolcumuz var. Futbol’da ise yine 72 lisanslı gençlerden oluşan bir takımımız mevcuttur. Bu günlerde Güreş takımı, Badminton ve masa tenisi kategorileri olmak üzere yeni branşlarda takım oluşturulacaktır. Bu konudaki çalışmalarımız son hızla devam etmektedir. Şuan Basketbol ve Futbol antrenmanları devam etmektedir. Futbol takımımızın alt yapısını güçlendirmek, yeni dinamik ve top tekniği yüksek gençleri aramıza katmak için çalışmalarımız ve arayışlarımız devam etmektedir. Antrenmanlarımız 2.Nolu sahada SALI, PERŞEMBE ve CUMA günleri 17.00 ile 19.00 saatleri arasında devam etmektedir. Kendisini sportif faaliyetlerde göstermek, becerilerini sergilemek isteyen gençlerimiz, antrenmanlarımıza katılabilirler.

Sportif faaliyetlerde amacımız, Siirtli gençleri sportif alanda değerlendirerek, onlara en güzel imkânları sunarak, öncelikle kötü ortamlardan kurtarmak. Siirt ilimizin sportif başarılarında her branşta pay sahibi ve söz sahibi olmak ve sporda kaliteyi artırmaktır istiyoruz. Şimdiden Siirtli gençlerin ilgi odağı olmayı başarması gurur verici bir gelişmedir. Bu arada sportif faaliyetlere, Kamu ve Özel Kuruluşlardan destek bekliyoruz. Spora destek en büyük hizmetlerden birisidir.” ifadelerini kullandı.

Bu haber toplam 2414 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!