1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Pervarililer Derneğinden Üniversite öğrencilerine moral gecesi
Pervarililer Derneğinden Üniversite öğrencilerine moral gecesi

Pervarililer Derneğinden Üniversite öğrencilerine moral gecesi

2011–2012 eğitim öğretim yılının başlaması sebebiyle Pervarililer Derneği, Peder Kültür Kefenin desteği ile Şelale Teras Kefe’de Siirt Üniversitesi öğrencilerine moral motivasyon sağlamak üzere ve öğrencilerin Siirt’e intibaklarını kolaylaştırmak için ka

A+A-

09 Ekim 2011 saat 19:00 da düzenlenecek geceye tüm Siirt Üniversitesi öğrencileri, öğrenci kimliklerini ibraz etmeleri halinde ücretsiz katılabileceklerdir. Konu ile ilgili bir açıklama yapan Pervarililer Derneği başkanı İnan Özcan bu faaliyetleri ile istikbalimizin teminatı olan öğrencilerimize eğitim yılı başında moral vermek amacında olduklarını belirtti.

Sadece öğrencilerin katılacağı gecede hiç bir resmi davetin yapılmayacağını ifade eden Özcan: “Öğrenci kardeşlerimizin okudukları şehrimizi daha çok sevmelerini istiyoruz. Öğrenci kardeşlerimiz hem Siirt’imizi daha çok sevsinler hem de derslerine daha iyi çalışıp bütün bir ülkenin umutlarının kendilerine bağlandığını unutmasınlar ve başarılı olsunlar istiyoruz. Umarım ki öğrencilerimiz bu programla hem kendi aralarında daha iyi tanışır ve kaynaşırlar hem de Siirt’imize daha kolay intibak sağlarlar böylece Siirt’imizde güzel renkli bir akşam geçirirler ve yeni eğitim öğretim yılında güzel başarılara imza atarlar.” dedi.

 

Bu haber toplam 2537 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!