1. HABERLER

  2. EĞİTİM

  3. Pervari’den 50 Öğrenci Valiyi ziyaret etti
Pervari’den 50 Öğrenci Valiyi ziyaret etti

Pervari’den 50 Öğrenci Valiyi ziyaret etti

Pervari’den 50 öğrenci Siirt Valisi Mustafa Tutulmaz’ı ziyaret ettiler.

A+A-
Pervari Kaymakamlığının destekleri ile İlçe Emniyet Amirliği ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen “Pervari Çalışan Arılar Projesi” kapsamında ihtiyaç sahibi başarılı 50 öğrenci Siirt Valisi Mustafa Tutulmaz’ı ziyaret etti.
 
Valilik Makamında gerçekleştirilen Ziyarette, İl Emniyet Müdürü Metin Özkan, İl Milli Eğitim Müdürü Fethi Suay, Pervari İlçe Milli Eğitim Müdürü Sıddık Çakan da hazır bulundu.
 
Pervari ilçemizden başarılı 50 öğrenciyi, Siirt’te ağırlamaktan büyük bir mutluluk duyduğunu belirten Vali Tutulmaz, Sosyal içerikli bu tür projelere destek verdiklerini ifade ederek, ‘bu tür projeler ile geleceğimizin teminatı çocuklarımızın hayata daha iyi hazırlanmalarını, kişisel ve sosyal gelişimlerine katkı sunmayı hedefliyoruz.’ dedi.
 
Projeyi yürüten yetkililerden bilgi alan Vali Tutulmaz, öğrencilerle sohbet etti.
 
Öğrencilere bol bol kitap okumaları konusunda da tavsiyelerde bulunan Vali Tutulmaz, ziyaret anısına öğrencilere birer kitap ve çeşitli hediyeler verdi.
 
Ziyaret, Valilik önünde çekilen hatıra fotoğraf ile sona erdi. Valilik ziyaretinin ardından Saraçoğlu Siirt Akademi’yi ziyaret eden Öğrenciler, il merkezinde öğretmenleri refakatinde, Sinemada çocuklara yönelik film izleyerek, çeşitli Avm’lerde, alışveriş yaparak, gönüllerince eğlendiler. 
 
Bu haber toplam 1774 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!