1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Pervari Ziraat Odası İzzettin Diken ile yola devam
Pervari Ziraat Odası İzzettin Diken ile yola devam

Pervari Ziraat Odası İzzettin Diken ile yola devam

Pervari Ziraat Odası'nın olağan genel kurulunda gerçekleşen oylamada, İzzettin Diken yeniden başkan seçildi.

A+A-
Tek liste halinde gerçekleşen Olağan genel kurulda 34 delegenin oyunu alarak güven tazeleyen İzzettin Diken yaptığı konuşmada, Pervari’li çiftçilerin görevi tekrar kendisine verilmesinden büyük bir memnuniyet duyduğunu ifade ederek, Çiftçilere daha kaliteli hizmet sunacaklarını kaydetti.
 
Pervari ilçesinde dört iklimi birlikte yaşadığına dikkat çekenn Diken, “çok zengin tarım topraklarımızın yanı sıra serin yaylalarımızda hayvancılık için çok önemli bir konuma sahibiz. Amacımız, Çiftçilerimizin hayat standartlarını yükseltmek ve Pervari ilçemizi kırsal kalkınma projelerinden daha fazla yararlanmasını sağlamaktır. Özelikle son yıllarda meyvecilik konusunda önemli gelişmeler yaşamaktayız. Yarı bodur elma ve kiraz bahçelerimizin sayısı artmaktadır.” dedi.
 
Diken, “çözüm süreci ile birlikte devletimizin bölgemize ciddi anlamda yatırımları, destekleri ve teşvikleri çiftçilerimizin yüzünü güldürüyor. Huzur ve güven ortamı ile ilçemizde tarım yatırımları daha da artacağına inanıyoruz.” diye konuştu. (haber: Zakir Akdağ)
Bu haber toplam 1988 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!