1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Pazar günü hastalar için oy kullanabilme imkanı
Pazar günü hastalar için oy kullanabilme imkanı

Pazar günü hastalar için oy kullanabilme imkanı

Siirt Halk Sağlığı Müdürlüğü, 16 Nisan Pazar günü referandum için kendi imkanlarıyla oy kullanamayacak durumda olan hastalar için araç gönderiyor.

A+A-

Halk Sağlığı Siirt İl Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada şu bilgilere yer verildi:


16 NİSAN HALK OYLAMASI…

Bilindiği üzere 16 Nisan 2017 tarihinde 6771 sayılı Kanun çerçevesinde Anayasa Değişikliği Halkoylaması yapılacaktır. Anayasa Değişikliği Halkoylaması münasebeti ile Müdürlüğümüz Aile Hekimliği ve Toplum Sağlığı Hizmetleri Şubesine bağlı Evde Sağlık Hizmetleri Birimi 16 Nisan 2017 Pazar günü 17:00’a kadar açık olacaktır.

Oy kullanmaya kendi imkânları ile gidemeyecek durumda olan Evde Sağlık Hizmetleri hastalarına, hastanede yatan hastalara, sağlık yardımı olmaksızın oy vermeye gidemeyecek vatandaşlarımıza talepte bulunmaları halinde hasta nakil araçları ile oy verecekleri merkezlere taşınacak ve oy kullanmalarına müteakiben alındıkları yere geri götürülecektir. Hastalar 444 38 33 numaralı telefondan bilgi alabileceklerdir. Bu telefon hattı seçim gününe kadar sabah 08:00 gece 24:00 saatleri arası bu hizmetten faydalanmak isteyen vatandaşlarımızın taleplerini karşılamak için açık tutulacaktır.

Değerli halkımızın bilgilerine sunulur.

Dr. Erol Emre ÖMÜR
Halk Sağlığı Müdürü

Bu haber toplam 2534 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!