1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Partiler birleşmiş vesayeti geri getirecekler
Partiler birleşmiş vesayeti geri getirecekler

Partiler birleşmiş vesayeti geri getirecekler

Cumhurbaşkanlığı seçim çalışmaları kapsamında Siirt’e gelen Prof.Dr.Yasin Aktay, Kültür Merkezi’nde düzenlenen Siyaset Akademisi sertifika törenine katıldı.

A+A-
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Prof.Dr.Yasin Aktay, Siirt Kültür Merkezi’nde düzenlenen “AK Parti Siyaset Akademisi” ödül töreninde yaptığı konuşmada gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.
 
Aktay’ın konuşmalarından bazı satır başları şöyle:
 
“Ortak Cumhurbaşkanı adayı çıkaran partiler sözüm ona tarafsız bir Cumhurbaşkanı getirecekler başımıza. En son tarafsız Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer’i gördük. Bugün tarafsızlık kelimesinin kendisini reddediyoruz. Hak ve Batıl arasında tarafsız olamazsınız.
 
Başbakan ve Cumhurbaşkanı Adayımız Recep Tayyip Erdoğan’a karşı ortak aday çıkaran partiler, Türkiye’ye tekrar vesayetçi sistemi getirmek istiyorlar.
 
Öyle zalim, öyle vicdansız bir dünya düzeni kurulmuş ki 2 bin insan bir ay içerisinde öldürüldü. Beşikteki çocuklar paramparça olacak şekilde bombalandı ve Dünya buna sessiz. Bu olaya sessiz sedasız kalanlar 1 tane İsrail askeri Hamas’ın eline esir düştü diye hepsi birden harekete geçti.”
 
Bu haber toplam 1744 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!