1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Paraşütçüler Siirt Belediyesini ziyaret ettiler
Paraşütçüler Siirt Belediyesini ziyaret ettiler

Paraşütçüler Siirt Belediyesini ziyaret ettiler

Siirt’te yamaç paraşütçülüğü alanında çalışmaları bulunan Beron Sportif ve Havacılık Kulübü Üyeleri ile Türk Hava Kurumu Siirt Şubesi Başkanı, Siirt Belediyesi’ni ziyaret ettiler.

A+A-

Terörün tasfiye edilmesiyle ilgili sürdürülen mücadele kapsamında KHK ile Kayyum atanan Siirt Belediyesi’nde birçok alanda hareketlilik kendini göstermeye başladı. Belediyecilik hizmetlerinin gözle görülür bir şekilde hissedilmeye başlanmasının yanısıra Siirt’te toplumun farklı kesimlerinden de belediyeye yönelik ziyaretler birbirini takip ediyor.

YAMAÇ PARAŞÜTÇÜLERİ BELEDİYEYİ ZİYARET ETTİLER


Başkan Vekili Taşkın 16 sporcudan oluşan yamaç paraşütü sporcusu ve eğitmen Taşkın Özkılıç’ı makamında kabul ederek sporcularla yakından ilgilendi. Türk Hava Kurumu (THK) tarafından ilimize kazandırdıkları yamaç paraşütü sporunda katkı ve emeklerinden dolayı Beron Sportif Havacılık Kulübü Başkanı İrfan Tekin, Türk Hava Kurumu (THK) Siirt şube başkanı Bayram Avcı ve Eğitmen Taşkın Özkılıç’a Siirt Belediye Başkan V. Taşkın tarafından plaketleri verildi.

Beron Sportif Havacılık Kulübünde 24 aktif üyeden 16 üye Eğitmen Taşkın Özkılıç başkanlığında gerçekleştirdikleri ziyaret’te Belediye Başkan V. Ceyhun Dilşad Taşkın ve yeni yönetimine hayırlı olsun dileklerinde bulunup yamaç paraşütü hakkında bilgiler verdi.

Belediye Başkan V. Ceyhun Dilşad Taşkın da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirip “yamaç paraşütünün görselliği ve ilimiz turizmi açısından önemli rolleri vardır. Bu sporun daha yaygın ve tanıtımı için belediye olarak her türlü desteği vermeye hazırız. Sporcularımız sporlarına ve Siirt’e sahip çıktıkça o çok kadar huzur içinde yaşarız.” Dedi.

Yaklaşık 45 dakika süren ziyaretin ardından her hangi bir açıklama yapılmaz iken ziyaretin nezaket ziyareti olduğu belirtildi.

parasut1.jpgsiirt yamaç paraşütüparasut3.jpg

yamac parasutu siirt

Bu haber toplam 1832 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!