1. HABERLER

  2. KÜLTÜR

  3. Paralel yapı haberleriyle ilgili ifade verdik
Paralel yapı haberleriyle ilgili ifade verdik

Paralel yapı haberleriyle ilgili ifade verdik

Paralel Yapı ile ilgili iddialardan oluşan haberimizle ilgili Asayiş Şube eski Müdürü Ünal Berk'in şikayeti üzerine Cumhuriyet Savcısı Mutlu Bulut tarafından ifadeye çağrıldık.

A+A-
Türkiye genelinde ciddi bir takipçisi bulunan ve ülke gündemiyle ilgili önemli iddialarda bulunan @GizliArsiv isimli kullanıcı tarafından Siirt’teki paralel yapıyla ilgili paylaşımlarda bulunuldu. Haber değeri bulunan bu paylaşımları 29 Temmuz tarihinde Siirtliler.Net sitemizde “iddia” şeklinde haber yaptık.  Yapmış olduğumuz ve oldukça ilgi gören haberimizin altına “ismi geçen şahısların kendi adlarına ihtiyaç duymaları halinde açıklama yapma hakları bulunmaktadır” şeklinde bir de not düştük.
 
Nitekim haberde ismi geçen şahıslardan 5 kişi tekzip metni yazarak iddia edildiği gibi paralel yapıyla hiçbir alakalarının olmadığını ifade ettiler ve sitemizde bu tekziplere yer verdik.
 
ESKİ ASAYİŞ ŞUBE MÜDÜRÜ MAHKEMEYE VERDİ
 
Haberimizdeki iddia edilen isimlerden birisi de Siirt Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube eski Müdürü Ünal Berk ise haberimizle ilgili tekzibe ihtiyaç duymamış ve Siirtliler.Net’i mahkemeye vermiştir.
 
İFADEYE ÇAĞRILDIK
 
Dün (20 Ağustos Çarşamba) Siirt Adliyesi Cumhuriyet Savcısı Mutlu Bulut tarafından ifadeye çağrıldık. Siirtliler.Net olarak yaptığımız Paralel Yapı ile ilgili haberimizin twitter’den alıntı olduğunu ifademizde belirttik.
 
YAYINCILIĞIMIZI CESARETLE SÜRDÜRECEĞİZ
 
İlimiz Siirt’in olduğu kadar ülkemizin de genel sorunlarıyla ilgili haberlerimizi cesaretle sürdüreceğimizi ve bilhassa paralel yapıyla ilgili kamuoyunun bilmesi gereken gelişmelere yer vermeye devam edeceğimizi kamuoyunun bilgilerine sunarız.
 
Siirtliler.Net
Genel Yayın Yönetmeni
Eyüp Güzel
 
eyup-guzel.jpg
Bu haber toplam 5998 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!