• Siirt2 °C
  • İstanbul14 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Palan, Comenius’u öğretmenlere anlattı
18 Ocak 2013 Cuma 23:51

Palan, Comenius’u öğretmenlere anlattı

Mesut Palan tarafından anlatılan Comenius Programı, öğretmenler tarafından ilgiyle takip edildi.

 

Siirt Valiliği AB Dış İlişkiler Koordinasyon Merkezi tarafından Siirt il ve ilçelerinde görev yapan öğretmenlere yönelik Comenius Programı bilgilendirme toplantısı düzenlendi. Mesut Palan’ın anlatımıyla gerçekleşen toplantı Kültür Merkezi’nde gerçekleşti.
 
İl ve İlçelerden gelen öğretmenlerin yoğun katılımıyla gerçekleşen toplantıda AB Dış İlişkiler Comenius Bölümü Sorumlusu Mesut Palan tarafından verilen bilgilerin yanı sıra slayt sunumu beğeniyle izlendi.
 
Yapılan sunumda genel bir tanıtım ile önemli bilgilere yer verilerek katılımcılara Siirt’in Avrupa Birliği programlarında eğitim alanında neler yapılabileceğine değinildi. Amaçlarının Siirt’i Avrupa’da eğitim alanlarında tanıtabilmek olduğunu belirten Palan, “Comenius asistanlarını ilimiz Siirt’e çekmek istiyoruz. Bunun için Comenius nedir, nasıl yapılır, proje tarihleri, programların hibe miktarları gibi konuları bu bilgilendirme toplantısında arkadaşlarımıza aktardık” dedi.
 
 
mesutpalan1.jpg
 
mesutpalan2.jpg
 
mesutpalan3.jpg
 
Bu haber toplam 2919 defa okunmuştur
YORUMLAR
ÖZVERİ...
Ercan
Çözüm için çalışan değerli insanları desteklemek gerekir. Büyük bir özveri ile bütün ilçe merkezlerine gidip bu farkındalık çalışmasında aktif rol alarak çalışan Mesut PALAN'ı, Sorunların değil Çözümlerin bir parçası olduğun için tebrik ederim.
10 Kasım 2014 Pazartesi 12:36
cokacola :)
FATMA ÖĞRETMEN
ben siirtte görev yapan bir öğretmenim seminere katıldım şuan bir proje hazırlığındayız ve desteğimiz tam çünkü bu tür programlar bize yol gösterici oluyor mesut hocaya gittiğimizde her konuda teknik desteği verebilecek ve bence bu konuda çok yeterli durumda ama bzıları siirtte bunu öğrendim kesin o pozizyonda olmadığı orada olmak istedğinden yorum olur siirtte başarı taşlanır hesabı YOLUNA DEVAM ET mesut hocam senin reklamın yaptığın yapacağın ve başaracağına inandığımız işlerin kısa sürede çok yol aldın ve biz orada olmaktan zaman kaybetmedik zaman kazandık EMEKLERİN İÇİN TKÜRLER
26 Ocak 2013 Cumartesi 15:55
baş ve boş
dıestola fihe kola
içeriği okuyunca dedim ki kendi kendime bu kadar öğretmeni işinden gücünden alıkoy ... projenin adını gereksizler komediusu diye adlandırmak gerek bence
25 Ocak 2013 Cuma 22:31
Cok Sorunlusun HAkıkat
Mazlum Ayman
HAkıkat Mısın Ne sin Eğer SEn Bu kadar SoruNun cevabını Bilimosan gitseydin Dinleseydınde Blkı Mesut Hocamızdan Biraz Dinlerdinn Oke ;)
25 Ocak 2013 Cuma 16:13
hakikat ortada
serkan hoca
yorumlardan anlaşılacağı üzere gayet ayinesi iştir kişinin yıllardır hem meb hem ilgili kurumlar proje işleri ihmal etmiştir mesut hoca geldiğinden beri bir proje farkındalığı oluştu evet böle yorumdanda anlaşılacağı üzere bir başarı hasetliği var hakikat şu ki biz bişey yaptık denmiyor ama bu bir başlangıç farkında oluştu toplantıda bizati bulundum çok konuda kısa zamanda nasıl neler yapabiliriz şeklinde etkili geçti en azından istek ve arzu çok yerindeydi ve siirtte işler böle hakikat adı altında haset ve dedikodu ve yerinde oturup hiç bişey yapmayan insanlar bir başarım diyen insan yok ama eleştirenler ne konuda fasulyeye fayda sağladılar zaten yorumlarda isim yazmayan insanların yorumları yayınlanmamalı
25 Ocak 2013 Cuma 15:54
el insaf
HAKİKAT
şimdi şu tablo izaha muhtaçtır`;comenius nedir?nasıl bir amaç isteniyor?sonuçlarına götürecek fiili adımlar atılmış mı?(yorumlara bakılırsa avrupaya eğitim çıkarması yaptığımız sanılacak!)Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz,kişinin görünür rütbe-i aklı eserinde(işleyiş kastediliyor)
25 Ocak 2013 Cuma 01:00
TEBRİKLER
Serdar ÖZYEŞİL
DEĞERLİ KARDEŞİMİ TEBRİK EDERİM.
DURMAK YOK YOLA DEVAM
24 Ocak 2013 Perşembe 16:47
mesut palan
petek coşkun
arkadaşım başarılar dilerim bu iş sana çok yakışmış
22 Ocak 2013 Salı 22:44
TEBRİK EDERİM
duygu palan delibalta
Canım abim;başarılarının devamını dilerim.Seninle gurur duyuyorum.Her işi başarıyla yapacağına eminim.
22 Ocak 2013 Salı 22:29
AB'ye bir ışıktır MESUT PALAN
Furqi
Nam-ı Diğer: Azim ve gayret , Siirt'imizi kendi çabalarıyla belli bir yerlere getirmeye çalışan siz değerli Mesut Palan hocam, böyle bir yolda engellere takılmayarak istediğiniz yere ulaşacağınızdan hiç şüphemiz yoktur ve olmayacaktır da ..
Başarılarınızın devamını diler, Allah yolunuz açık etsin.
22 Ocak 2013 Salı 19:01
1 ocak - yine abdullahın dondurması
ÜLKE GÜNDEMİNDEN
siirt üniversitesi haberi
Paralel ihanet çetesi
paralel yapı mahkemeye verdi
siirt milletvekili osman ören
siirt fıstığı
ÜYE İŞLEMLERİ
Tüm Hakları Saklıdır © 2004 Siirtliler Net | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : (0212) 293 01 32 | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA