1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Özgür-Der Başkanı Kaya, Siirt’teydi
Özgür-Der Başkanı Kaya, Siirt’teydi

Özgür-Der Başkanı Kaya, Siirt’teydi

Özgür-Der Başkanı hemşehrimiz Rıdvan Kaya, Siirt’e gelerek Gazze gemisinde şehit olan İbrahim Bilgen’in yakınları ile aynı gemideki gazimiz Metin Yardım’ı ziyaret etti.

A+A-

Özgür-Der Başkanı Rıdvan Kaya, akrabalarından Tillolu İsmail Hakkı Toprak'ı ziyareti esnasında bulduk.

Merkezi İstanbul’da bulunan ve birçok vilayette şubesi olan Özgür-Der Genel Başkanı Rıdvan Kaya, Siirtliler.Net’e yaptığı açıklamada: “Özgür-Der olarak bölge ziyaretlerimizi yapmak üzere Siirt’e geldik. Siirt’e hem akraba hem de eş dost ziyaretlerimizin yanı sıra Gazze gemisinde şehit olan İbrahim Bilgen ağabeyimizin yakınlarını ve aynı gemideki gazilerimizden Metin Yardım arkadaşımızı da ziyaret ettik.

Gazze gemisinde şehit olan İbrahim Bilgen ağabeyimizin yakınlarını ziyaret ederek şehadetinden dolayı hem tebrik etmek hem de kendilerine başsağlığı dilemek istedik. Bu anlamda kendileriyle tanıştığımızdan da memnun kaldık.” dedi.


Kaya, şu sıralar Türkiye’nin en önemli gündemi olan referandumla ilgili Siirtliler.Net kameralarına yaptığı açıklamada: “Hem egemenlik halkındır diyorlar hem de halka sorulması gereken Anayasayı bile tırpanlıyorlar” dedi.

Kaya’nın referandumla ilgili geniş açıklamalarını ilerleyen haberlerimizden takip edebileceksiniz.

Bu haber toplam 2541 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!