1. HABERLER

  2. EĞİTİM

  3. Özgür Çalapkulu: Eğitimde artık para engeli kalmadı
Özgür Çalapkulu: Eğitimde artık para engeli kalmadı

Özgür Çalapkulu: Eğitimde artık para engeli kalmadı

Yarıyıl tatilinin sona erip ders başı yapılmasıyla birlikte AK Parti Özgür Çalapkulu yaptığı açıklamada: “artık kimse parası olmadığı için eğitimden mahrum kalmıyor” dedi.

A+A-
AK PARTİ YENİ DÖNEMDE ETKİN SİYASET YÜRÜTECEK SİNYALİ
 
AK Parti Siirt İl Başkanı Fuat Özgür Çalapkulu’nun göreve başlar başlamaz kamuoyuna açıklamalarda bulunması aylardır sessizliğe bürünen partinin il teşkilatının yeni dönemde etkin bir siyaset yürüteceği yönünde değerlendirmelere neden oldu.
 
Çalapkulu yaptığı yazılı basın açıklamasında: “Birileri her ne kadar çamur atmaya çalışsa da biz icraata bakacağız. Türkiye’de artık kimse eğitimden mahrum kalmıyor” dedi.
 
Çalapkulu, yaptığı yazılı açıklamada, yarıyıl tatilinin sona ermesinin ardından ders başı yapıldığını hatırlatarak, yeni dönemde öğretmen ve öğrencilere başarı diledi. Eğitimin her zaman destekçisi olacaklarını belirten Çalapkulu, şunları kaydetti: "Ben öncelikle tüm öğrencilerimize, onları yetiştiren tüm öğretmenlerime en derin sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Öğretmenlerimize gerçekten minnet duyuyorum ve çok teşekkür ediyorum. Bizi, ilimizi gerçekten üst seviyelere çıkarttıkları için ayrıca teşekkür ediyorum. Partimizin 12 yılda eğitim-öğretimde yaptığı reformlar herkesin malumu. Artık kimse parası olmadığı için eğitimden mahrum kalmıyor. Birileri her ne kadar çamur atmaya çalışsa da biz icraata bakacağız. İlimizde de gerek Valiliğimiz, gerekse İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile öğrencilerimizin geleceği için ne yapılması gerekiyorsa yapacağız."
 
Bu haber toplam 2498 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!