1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Özcan’ın politikaları Pervari’ye soluk kazandırıyor
Özcan’ın politikaları Pervari’ye soluk kazandırıyor

Özcan’ın politikaları Pervari’ye soluk kazandırıyor

2014’teki yerel seçimlerde Pervari’lilerin oylarını alarak Belediye Başkanlığını kazanan Tayyar Özcan geçen 3 yıl içerisinde ilçeye yeni bir yüz kazandırmaya yönelik çalışmalara imza attı.

A+A-

Sözde Kürtler adına hareket ettiğini iddia eden terör örgütü ve siyasi uzantısının şiddet yanlısı politikaları ve eylemlerinin vurduğu ve vatandaşları mağdur ettiği yerlerden birisi olan Pervari İlçemiz artık yatırım ve gelişmeye yönelik politikalara kapı aralıyor.

2014’teki yerel seçimlerde Pervari’lilerin oylarını alarak Belediye Başkanlığını kazanan Tayyar Özcan geçen 3 yıl içerisinde ilçeye yeni bir yüz kazandırmaya yönelik çalışmalara imza attı. Yatırım ve belediyecilik hizmetleriyle ilçe halkına nefes aldırmaya çalışan İlçe Belediye Başkanı Özcan, bir yandan ilçedeki belediye hizmetlerine liderlik ederken bir yandan da ilçenin menfaatini gözeten Ankara merkezli temaslarını sürdürdü. Siirt Milletvekili Prof.Dr.Yasin Aktay ile irtibat halinde sürdürdüğü Ankara’daki temaslarında deyim yerindeyse “işçi gibi” çalıştığı yönünde yorumlara yer verildi. Özcan’ın, partisinin diğer ilçe belediye başkanlarıyla uyumlu bir iletişim içerisinde bulunması ve birlikteliklerini muhafaza etmedeki gayreti de kamuoyunun dikkatlerini çektiği ve takdir edildiği bir husus olarak gündeme geliyor.

 

Bu haber toplam 1927 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!
6 Yorum