1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. ÖZBEY ailesine taziye ziyareti
ÖZBEY ailesine taziye ziyareti

ÖZBEY ailesine taziye ziyareti

Geçen hafta Botan Çayında 3 can veren Özbey ailesi Vali Vekili Yunus Sezer, Milletvekili Osman Ören ve Emniyet Müdürü Recep Güven ziyaret edildi.

A+A-

Acılı Özbey ailesinin yakınları ile görüşerek, kendilerine başsağlığı dileğinde bulunan Vali Vekili Sezer, “Sayın Valimiz Musa Çolak’ ın il dışında bulunması nedeniyle, taziye ziyaretine katılamadı, ancak en kısa sürede ailemizi ziyaret edecektir.” dedi.

Vali Musa Çolak’ ın  başsağlığı dileklerini acılı aileye ileten Vali Vekili Sezer, sözlerine şöyle devam etti: "İlimizde üzüntüyle karşıladığımız, bu elim boğulma vakasında, Üzüntümüz ve acımız büyüktür, acılı ailemizin üzüntüsü bizim üzüntümüzdür Devlet olarak her zaman Vatandaşlarımızın yanındayız, her türlü acılarını ve sevinçlerini paylaşıyoruz, acılı ailemizin refahı için, devlet olarak imkanlarımız ölçüsünde gerekli yardımlar  yapılarak, acılı aileye her türlü maddi ve manevi destek sağlanacaktır. Ailemizin acılarını, üzüntülerini yürekten paylaşıyorum. Acılı ailemizde hayatlarını kaybedenlere Allahtan gani gani rahmet diliyor,  kendilerine tekrar başsağlığı ve sabır diliyorum.” diye konuştu.

Bu haber toplam 2665 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!