1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Öymen’den Siirt’e ve Doğu’ya çalım
Öymen’den Siirt’e ve Doğu’ya çalım

Öymen’den Siirt’e ve Doğu’ya çalım

Dersim gafıyla gündemden düşmeyen Onur Öymen, dün gece öyle bir laf etti ki Doğu’ya yatırım yapmak isteyenlerin gözünü korkuttu.

A+A-

Dersim gafıyla gündemden düşmeyen Onur Öymen Habertürk’te Yiğit Bulut’un sunduğu Basın Kulübü programında öyle bir çıkış yaptı ki…

 

Başbakan Erdoğan’ın muhalefet partileri için “Sivas’tan öteye niçin gitmiyorsunuz” şeklinde eleştirilerine katıldığı canlı yayın programında yanıt veren Öymen, partisini savunmak için öyle bir gerekçe sundu ki başta ilimiz Siirt olmak üzere Doğu vilayetlerine yatırım yapmak isteyenler ancak bu kadar korkutulabilir.

 

ÖYMEN: “ORALAR GÜVENLİ BÖLGE DEĞİL”

 

Öymen, partisini savunurken “oralar güvenli bölgeler değil. Hükümet oraların güvenliğini sağlayamıyorsa bu bizim kabahatimizmidir” şeklinde bir gerekçe ortaya attı.

 

Doğu’nun dört bir yanında sanki terör eylemleri yaşanıyor, kimse sokaklara çıkamıyormuş gibi gören ve böyle göstermeye çalışan, yatırımcıları ürküten, yatırımcıların ve yerli turizm sektörünün cazibesini tüketen bu açıklamaya Siirtliler.Net Ailesi olarak şiddetle karşı çıkıyor, reddediyoruz.

 

onur öymen

Bu haber toplam 2984 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!