1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Otobüs Kartlarınızı Güncellemeyi Unutmayın
Otobüs Kartlarınızı Güncellemeyi Unutmayın

Otobüs Kartlarınızı Güncellemeyi Unutmayın

Toplu taşıma araçlarında kullanılan ücretsiz kart vizelerinin güncellenmesi için son başvuru tarihi 28 Şubat olduğu açıklandı

A+A-

Siirt Belediyesi Ulaştırma Hizmetleri Müdürlüğüne bağlı Toplu taşıma araçlarında kullanılan ücretsiz kart vizelerinin güncellenmesi için son başvuru tarihi 28 Şubat 2017 olarak belirtildi. Siirt Belediyesine bağlı Toplu taşıma araçlarında Ücretsiz kart sahibi olan vatandaşlar kartınızı güncellemeyi unutmayın. 

Konu ile ilgili Ulaştırma Hizmetleri Müdürlüğünden yapılan açıklamada; toplu taşıma hizmetlerinde kullanılan ücretsiz kartların vize işlemlerinin yapılması için vatandaşlarımızın en geç 28 Şubat 2017 tarihine kadar Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğümüze başvuru yapılması gerekmektedir. 28 Şubat 2017 tarihine kadar ücretsiz kartlarını güncellemeyen vatandaşlarımızın kartları 1 Mart 2017 tarihinde iptal edilecektir. Kart güncellemeleri Ulaştırma Hizmetleri Müdürlüğünde ücretsiz olarak yapılacaktır. Zamanında güncelleme yapmayan ve kartları iptal olan vatandaşlarımız Ulaşım hizmetlerinden kartlarını ücretli bir şekilde temin edebilecekleri ifade edildi.

Vatandaşların mağdur olmaması ve yığılma yaşanmaması için güncellemelerin son güne bırakılmaması gerektiğine dikkat çekildi. 

Bu haber toplam 2010 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!