1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Osman Ören Siirt aday adayı başvurusunu yaptı
Osman Ören Siirt aday adayı başvurusunu yaptı

Osman Ören Siirt aday adayı başvurusunu yaptı

Siirt eski Milletvekili Osman Ören, meclisteki görevi olan milletvekilliğine devam etmek için Siirt’ten Aday Adayı olarak başvurusunu yaptı.

A+A-

24. Dönem Siirt Milletvekilliği yapmış olan Osman Ören, sonraki 26. Ve 27. Dönemlerde yerine Yasin Aktay’ın gösterilmesiyle TBMM’deki görevi son bulmuştu. Ancak her iki dönemde de partisinin özellikle bölgemiz vilayetlerinde verdiği görevleri yerine getiren Ören, çalışmalarını sürdürdü.

27. Dönem için 24 Haziran 2018’de yapılacak olan Genel Seçimlerde seçmenlerin karşısına Milletvekili Adayı çıkmak ve memleketini Siirt’te temsil etme niyetiyle bugün Siirt milletvekili Aday Adaylığı başvurusunu yaptı. 

Siirtliler. NET’e açıklama yapan Ören şu ifadelere yer verdi: “Kaldığımız yerden devam etmek ve partimize karşı aidiyet noktasında tarafımızı belli etmek niyetiyle aday adayı olarak başvurumu yaptım. Vekillik yaptığım dönem herkes tarafından malumdur. 7/24 çalıştığımı ve halkımızın, hemşerilerimizin arasında olduğumuz bilinmektedir. Partimiz tarafından tekrar adaylık verilmesi halinde kaldığımız yerden çalışmalarımıza ve projelerimizi birbir hayata geçirmek için kolları sıvadık. Göreve şartlı talip değiliz. Verilmesi halinde layığıyla yapacağız. Memleketimiz için hayırlı olmasını diliyorum.

Bu haber toplam 3758 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!
32 Yorum