1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Örnek Dükkanlar: Siirt Sağra Special
Örnek Dükkanlar: Siirt Sağra Special

Örnek Dükkanlar: Siirt Sağra Special

Siirtliler.Net'i okumadan çarşıya çıkmayın. Sizin için pazar araştırması yaparak, sizin gözünüz ve kulağınız olmaya çalışacağız.

A+A-

Örnek Dükkanlar: Siirt Sağra Special

                Siirt’in iyi tasarlanmış, müşterinin gözüne hitap edebilen şekerleme ve çikolata çeşitlerinin satıldığı yerlerden biri Sağra. Şekerlemenin ve çikolata çeşitlerinin birçoğunu bulabileceğiniz bir yer burası. Güres Caddesinin sonunda, Helvacılar Çarşısı istikametine doğru gidildiğinde  sağda orta büyüklükte kalitesi vitrininden dahi anlaşılabilen bir satış yeri.

                Sağra ülkemizin kaliteli çikolata ve şekerleme üreticilerindendir. Siirt’te böyle bir yerin olması gerçekten Siirt ve çevresinde yaşayanlar için güzel bir hizmet olsa gerek. Şekerleme ve çikolata çeşitlerini çoğu kez hasta ziyareti, nişan, düğün, misafirliğe gideceğimiz yere hediye götürmek için satın alırız. Bazı şekerleme ve çikolata düşkünleri için ise bunlar vazgeçilmez ara öğün gibidir.

                Satın alacağımızın malın tazeliği, sağlamlığı, çeşitliliği kadar önemli olan bir husus da satış yerinin düzeni ve müşteri ilişkileridir. Siirt, şehir olarak artık dünya standartlarını yakalayabilen bir duruma geliyor ve gelmesini de umut ediyoruz.

                Siirt’te cadde gezintisine çıktığımızda bazen gözümüzden kaçan ya da girmeye, incelemeye vakit bulamadığımız yerler oluyordur. Siirtliler.Net sizin için bu görevi üstlendi ve sizin için inceledi. Fotoğraflarından da anlaşılacağı gibi modern tarzda dizayn edilmiş Sağra Satış Dükkanını umarız siz de beğenirsiniz.

SİİRTLİLER.NET

                Aşağıda 1 ile 10 arasında rakamsal değerler vererek oluşturduğumuz mağaza profili değerlendirmesini sizlerin bilgisine sunuyoruz.

1-2 : Çok kötü

3-4 : Kötü

5-6 : Orta

7-8: İyi

9-10: Çok iyi

Mağaza Değerlendirmesi

Raf Düzeni:

8

Paketleme-Ambalaj:

9

Vitrin:

7

Müşteri ilişkileri:

9

Ürün tazeliği:

9

Ürün Tanıtımı:

7

Fiyat dengesi:

9

Fiyatlandırma Görünürlüğü:

8

Genel Tanıtım/Reklam:

4

Temizlik:

9

Teknolojik hizmet:

8

Toplam Ortalama:

8

 

Not: "Sagra Special" olarak da yazılabilen "Sağra Special", halk arasında daha çok "ğ" ile söylenen şekli ile biliniyor. 

SİİRTLİLER.NET

 

Bu haber toplam 7950 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!