1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Ören’e iğrenç iftiraya tepkiler gecikmedi
Ören’e iğrenç iftiraya tepkiler gecikmedi

Ören’e iğrenç iftiraya tepkiler gecikmedi

Siirt AK Parti Milletvekili Osman Ören’e atılan iğrenç iftiralara kamuoyundan çığ gibi tepki geldi. Tepkilerde iftira atanlara “Adam olun” denildi.

A+A-

Eski Siirt Devlet Hastanesi’nin boşaltılmasının ardından çevreye rahatsızlık vermesini engellemek, tinerci ve hırsızların yuvası haline gelmemesini sağlamak için kısa sürede İl Sağlık Müdürlüğü tarafından binaların yıkılması sağlandı. Yıkım işiyle ilgili Siirt AK Parti Milletvekili Osman Ören’e yıkım işinden cebine para indirdiği yönünde internet üzerinden bir iftira kampanyası başlatıldı. İftiranın ortaya çıkmasının ardından vatandaşlar tepkilerini Siirtliler.NET’e gönderdikleri yüzlerce okuyucu yorumunda ve sosyal medyada dile getirerek müfterilere “adam olun” mesajı verdiler.

İşte o yüzlerce okuyucu yorumundan birkaçı:


Seyfettin: 4 yıldır yolsuzluk yapmayan adam seçim arifesinde mi yolsuzluk yaptı?

Ahmet: Herkes kendine yakışanı yapar. Çamur at tutmasa da izi kalır misali iftiralarla akılları bulandırmak istemişler.

Emin: Fasıklar utanın. Başka da bir şey demeyeceğim.

Ekin: Paralel ve yüz karası siteler. İftiracılar. Siz ne yaparsanız yapın herkes Osman hocayı biliyor. 4 yıldır hiçbir ihaleye karışmadı ve karıştırmadı da. Son günündemi yapacak? Herkesi kendiniz gibi zannediyorsunuz.

Eser: Tutmaz, Valla tutmaz. Osman Ören candır. Paralel yapı Osman Ören’i sevmiyor ve bu sefer Kürtlerin faşistlerini de kullanıyorlar.

Caner : Böyle çirkin iftiralarla bir yere varamazsınız. Osman hocanın adını kirletmeye çalışanlar önce kendi pisliklerini temizlesinler.

Murat: Hiçmi Allah’tan korkmuyorsunuz? Osman hocaya böyle iftiralar atarken hepimizin çocuğunun üzerinda hakkı var. Allah seni kimseye karşı utandırmasın değerli hocam.

Bünyamin: atılan bu iftiranın hesabını Allah’ın izniyle sandıkta sorulacaktır.

Baha: Böyle iğrenç, asılsız ve çapsız iftiralar Osman hocaya sökmez. Zaten kendisi kapak niteliğinde cevap vermiş. Osman hocanın bir sözü aklıma geldi, “bizi bilen bilir, bilmeyen de kendi bilir”

Burak K. : Ulan bırakın bu işleri. Osman Ören’in kişiliği sizin oyunlarınıza gelmeyecek kadar sağlamdır. Hocamın da dediği gibi HADİ BAŞKA KAPIYA, BURADAN SİZE EKMEK ÇIKMAZ !

Yiğit : Buna Osman Ören’i bilen Siirt’ten hiçbir kimse inanmaz.

Sinan: Böyle bir iftira kalleşliktir.

Murat: Osman Ören, alnın açık yürü. Ne şeyh oğlusun ne ağa. Ne ihale peşinde koştun ne para. 

Hiç: Bunlar iyi günleriniz sizin. Hocaefendinin bedduasını almayacaktınız !!!

Serdar Aslan: Siirt tarihinin halktan gelen tek vekili. Ne aşiret mensubu ne şeyh. İstediğin her zaman ulaşabildiğimiz biri. 

Selim Özkılcı: Siirt Milletvekili Osman Ören’e atılan iğrenç iftira seçim arefesinde partiyi yıpratmaya dönüktür. Bu oyunu bozalım.

Bu haber toplam 2570 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!