1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Ören Siirt'e 2 katlı 400 araçlık otopark istedi
Ören Siirt'e 2 katlı 400 araçlık otopark istedi

Ören Siirt'e 2 katlı 400 araçlık otopark istedi

AK Parti Siirt Milletvekili Osman Ören, eski sebze hali ve semt pazarıyla ilgili olarak, Vakıflar Genel Müdürlüğü’nde bir dizi görüşme gerçekleştirdi.

A+A-

Siirt Milletvekili Osman Ören, Siirt Belediyesi Başkan Vekili Ceyhun D. Taşkın ile beraber Vakıflar Genel Müdürlüğü’ndeki yetkililerle bir dizi görüşme gerçekleştirdi.
 
Ören ve Taşkın, eski sebze hali ve semt pazarı ile iş hanının yıkılıp, bu alana genel mimariye uygun, iki katlı, 400 araçlık otopark için genel müdürlük yetkilileriyle en uygun proje çalışması hakkında görüşme gerçekleştirdiler.
 
Genel Mimariye Uygun, İki Katlı, 400 Araçlık Otopark
 
Bahsedilen bu alanın önemini vurgulayan Milletvekili Ören, şunları kaydetti: “Bu alanın otopark için en uygun alan olacağı ile ilgili aldığımız genel görüşler doğrultusunda, Belediye Başkanımız Ceyhun Bey ile Vakıflar Genel Müdürlüğü’ne ziyaret gerçekleştirdik. Bu ziyaretle birlikte, Belediyemizle de yürüteceğimiz ortak çalışmalarla; genel mimariye uygun, iki katlı, 400 araçlık otopark projesinin düzenlenmesi ve akabinde onaylanması ayrıca çalışmalara bir an evvel başlanabilmesi için girişimlerde bulunmuş durumdayız.

Bu haber toplam 2804 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!
6 Yorum