1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. OSMAN ÖREN

  4. Ören, Siirt Batman yolunda mıcıra son verilecek
Ören, Siirt Batman yolunda mıcıra son verilecek

Ören, Siirt Batman yolunda mıcıra son verilecek

Siirt Milletvekili Osman Ören, Kurtalan-Beşiri-Batman yoluyla ilgili açıklama yaptı.

A+A-

Milletvekili Ören, mıcır serimi nedeniyle sık sık gündeme gelen Batman-Beşiri yoluyla ilgili açıklama yaparak, problemi çok yakından takip ettiklerini ve çözümü için ellerinden gelen bütün gayreti gösterdiklerini söyledi.

“Mıcır seriminin durdurulmasını ve temizlenmesini sağladık.”

Bir süredir yaşanan problemi yakından takip ettiklerini ve vatandaşların taleplerinin kendileri için çok önemli olduğuna işaret eden Milletvekili Ören, bu yolla ilgili kendilerine bilgi akışı sağlanmasının hemen ardından gerekli mercilerle görüştüklerini hatırlatarak, yola mıcır dökülmesi çalışmalarını derhal durdurduklarını söyledi.

Bu konu hakkında ilgili bakanlık ile görüştüklerini belirten Osman Ören, bu görüşmeden hemen sonra mevcut sathi kaplama çalışmalarının durdurulmasını sağladıklarını ve yollara dökülen mıcırların temizlenmesi için araç tahsis edildiğini kaydetti.

“Yolun önümüzdeki yıl değil hemen yapımı için girişimlerimiz sürüyor.”

Karayollarının ilgili yolun BSK yapımını önümüzdeki yılın programına aldığını belirten Ören, yolun önümüzdeki yıl değil de hemen yapılması için girişimlerinin sürdüğünü belirtti.

“Vatandaşlardan istirhamımız bu yolu kullanırken azami derecede dikkatli olmalarıdır.” diyen Osman Ören, insan hayatının her şeyden önemli olduğunu vurgulayarak, sürücülerin özellikle trafik işaret ve işaretçilerine uymaları konusunda hassas olmalarını istedi.

Milletvekili Ören, ayrıca yaşanan son kazada hayatını kaybeden vatandaşımıza Allah’tan rahmet yakınlarına başsağlığı dileklerini iletirken, yaralılara acil şifalar diledi.

Bu haber toplam 8073 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!
9 Yorum