1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Ören, “En önemli projem zihniyet değişikliğidir”
Ören, “En önemli projem zihniyet değişikliğidir”

Ören, “En önemli projem zihniyet değişikliğidir”

AK Parti Siirt Milletvekili Aday Adaylarından Osman Ören, milletvekili olması halinde en önemli projesinin zihniyet değişikliği olacağını belirtti.

A+A-

Siirtliler.Net Genel Yayın Yönetmeni Eyüp Güzel’e açıklamalarda bulunan AK Parti Siirt Milletvekili Aday Adaylarından Osman Ören, Siirtlilerin önemli bir kanayan yarasına değindi.

Ören, yaptığı açıklamalarda aşağıdaki ifadelere yer verdi:

Bizden bir şey olmaz anlayışını değiştireceğim

Ben bu şehirde yaşadım, bu topluma bilerek hiçbir yanlış yapmadım. İmkanlarım yettiğince herkese el uzattım. Milletvekili olmam halinde en önemli projem zihniyet değişikliği olacaktır. AK Parti’nin ideali de budur. ‘Bizden bir şey olmaz, bu toplumdan bir şey çıkmaz’ anlayışını değiştireceğim.”

Siirtliler.Net sitesinde kendisiyle ilgili çıkan haberlere okuyucuların yoğun ilgisini çektiği gözlemlenen Ören, açıklamalarına şöyle devam etti:

Bizim insanımız üstten bakan, kibirli insanları kabul etmez

“Bu topraklarda yaşayan insanların kendi memleketlerine bir şeyler katabileceği anlayışı üzerinde duracağım. En büyük idealim de budur. Bizim toplumumuz kendisine yapılan iyiliği unutmaz. Okuyucu yorumları tabiî ki şahsıma olan teveccühün de göstergesidir. Aynı şekilde bizim insanımız kendisine üstten bakan, hor görenleri de kabul etmez ve unutmaz. Kibirli insanların karşısında olan bir toplumuz ve öyle insanları dışlarız.

Aşiretim yok, sermayem yok!

Eskiden biz siyasetten korkardık. Ağaların, paşaların, paralı insanların işidir derdik. Ben hamallık yapan bir babanın oğluyum. Bugüne kadar yapmaya çalıştığım tüm hizmetlerimi tırnaklarımı kazıyarak yaptım. Aşiretim yok, sermayem yok. En hayırlı kişi insanlara en çok faydası olan insandır anlayışını ilke edinen biriyim. Eğer bugüne kadar doğup, büyüdüğüm bu topraklarda yanlış bir şey yapsaydım toplumumuz teveccüh göstermezdi.”

Bu haber toplam 5045 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!