1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Ören; Doğalgaz Haziranın Sonunda
Ören; Doğalgaz Haziranın Sonunda

Ören; Doğalgaz Haziranın Sonunda

Doğalgaz çalışmalarıyla ilgili dün yaptığımız haber üzerine Siirt Milletvekili Osman Ören'den konuyla ilgili açıklama geldi.

A+A-

 

Doğalgaz çalışmalarının durmuş olması noktasında yaptığımız haberle ilgili ilk açıklama Siirt milletvekili Osman Ören'den geldi.
 
Ören; Yaptığınız haber sonucunda doğalgaz çalışmalarıyla ilgili bilgi aldığım firma yetkilisi çalışmaların devam ettiğini şu anda bütün çalışmalarının Gökçebağ yakınlarında kurulması gereken istasyonda yoğunlaştığını ve şehir içi şebeke çalışmalarının da yeni taşeron firmaya ihale edildiği önümüzdeki günlerde çalışmaların başlayacağını kendisine aktarıldığını bildirdi. Osman Ören, ayrıca firma yetkilileriyle yaptığı görüşmede; BOTAŞ ile Doğalgaz dağıtım şirketi arasında yapılan protokole istinaden en geç Haziran ayı sonuna kadar şebekesi bitmiş ve kullanıma hazır olan binalara doğalgazın pompalanacağının kendisine bildirildiğini aktardı
 
Firma yetkililerinin Milletvekili Osman Ören’e verdiği bilgiler doğrultusunda önümüzdeki kış ayına Siirt’in bir kısmının doğalgazla gireceği öngörülüyor.
Bu haber toplam 2775 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!