1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Ömür: “Aday değilim!”
Ömür: “Aday değilim!”

Ömür: “Aday değilim!”

Siirt Sağlık İl Müdürü Erol Emre Ömür: “Genel Seçimlerde aday olmayacağım. Hizmete bağlı bulunduğum kurumda devam edeceğim” dedi.

A+A-

Seçim atmosferinin ısınmaya başladığı ilimiz Siirt’te en fazla aday adayı başvurusunda liderliği önceki seçimlerde olduğu gibi Ak Parti’nin sürdüreceği kabul ediliyor. Vatandaşlar arasında kimlerin aday adayı olabileceğiyle ilgili bilgileri önceki haberlerimizde kamuoyuna açıklandı. Aday adayı olabileceğiyle ilgili konuşulan isimler arasında İl Sağlık Müdürü Dr.Erol Emre Ömür’ün de ismi geçmekteydi. Ömür, seçimlere girmeyi düşünmediğini bildirdi.

Siirtliler.Net’e konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Ömür şu ifadelere yer verdi: “2007 Genel Seçimleri’nde Ak Parti’den Aday Adayı idim. Memleketimiz için hizmet etmek amacıyla o günkü bütün aday adayları arasında ben de yarışın içerisindeydim ve o heyecanı yaşamak bana da nasip oldu. Ancak 2011’de yapılacak olan Genel Seçimler’de aday adayı olmayacağım. Bağlı bulunduğum İl Sağlık Müdürlüğü kurumumda memleketimin insanları için hizmet etmeye devam edeceğim.

Bu haber toplam 2576 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!