1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Ömer Deniz, Siirtliler.Net’e konuştu
Ömer Deniz, Siirtliler.Net’e konuştu

Ömer Deniz, Siirtliler.Net’e konuştu

Siirt spor camiasının sevdiği bir isim olan Ömer Deniz, Siirtliler.Net’e konuştu

A+A-

Siirtliler.Net’ten Suat Bilim ile kısa bir söyleşide bulunan sevilen futbolcularımızdan Ömer Deniz, “hedefim top koşturduğum kulübe şampiyonluk yolunda  ter dökmektir” dedi. Siirtspor taraftarına teşekkür eden, Siirtspor’a da başarılar dileyen Ömer Deniz ile yapılan kısa söyleşide sorulara verdiği kısa cevaplar anlayana yetecek cinstendi.

 

Siirtspor’dan neden ayrıldın?

 

Maddi anlamda bir sıkıntımız yoktu. Tamamen manevi anlamda bir sorunömer deniz - diyarbakır dsi yaşadım. Onların anlayışıyla benim anlayışım örtüşmedi. Bir uyuşma problemi yaşıyorduk. Bu yüzden hem kendimin hem de Siirtspor’un yıprandığını hissettiğim için ayrılma kararını doğru buldum.

 

Şu an Diyarbakır DSİ’desin. Yeni kulübün hedeflerin için iyi bir tercih mi?

 

Evet, iyi bir kulübe geldim. Profesyonel bir kulübe geldiğimi ilk idmana çıktığım andan itibaren hissettim. Gerek teknik heyet gerekse yöneticilerimiz tam bir profesyoneller. Hedeflerim için harika bir yer. Hem iyi hem de profesyoneller. Bu konuda çok iyi bir takıma geldiğimi biliyorum.

 

Hedeflerinden biraz bahseder misin?

 

Şu an hedefim yeni takımımın hedefi olan şampiyonluk için ter dökmektir. Amacımıza ulaşmak şu an öncelikli hedefim. Takımımın şampiyonluğundan sonra bir üst ligde futbol oynamaktır.

 

Siirt’teki taraftarlara neler söylemek istersin?

 

Öncelikle kendilerine geçen sezon bana gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür ediyorum. Siirt taraftarı iyidir ve vefalıdır. Siirtspor’a da başarılar diliyorum. Umarım şampiyonluğu yakalar ve şehrimize güzel bir sevinç yaşatırlar.

Bu haber toplam 4636 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!