1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Oluşum56 :Yeni Sezonda Birlik Olalım
Oluşum56 :Yeni Sezonda Birlik Olalım

Oluşum56 :Yeni Sezonda Birlik Olalım

Pazar günü yeni sezonun ilk maçına çıkacak olan Siirt Spor her zaman olduğu gibi bu senede taraftarının desteğini alacak.

A+A-

Oluşum 56 Taraftarlar Derneği bu sezonda hedeflediğimiz şampiyonluk özlemini gidermek için ve şehirde bir coşku selini tekrardan yaşamak için Siirt Spor yönetimi ile futbolcuları ile birlik ve beraber olacaklarını aktardılar.

 

Önümüzdeki Pazar günü oynanacak Siirt Spor Yozgat Spor karşılaşmasına coşkulu bir şekilde hazırlanan ve bütün Siirtlileri o gün sahaya davet eden Oluşum 56 Taraftarlar Derneği Başkanı Ali Çakaz “ Oluşum 56 taraftalar derneği olarak bizler her zaman olduğu gibi bundan sonrada takımımızın arkasında 12. Adam olarak görev yapmaya devam edeceğiz. Bu sezon farklı bir sezon olacak çünkü yönetimin çok iyi ve isabetli transferleri ile bu sezonda şampiyon olma iddialarını hiç bu kadar göstermemişti. Bu konuda Genel Koordinatör Adnan Öktüren ve yönetimine teşekkürlerimizi sunuyoruz. Bu sezonda 95 yıllarının ruhunu türbine yansıtmaya çalışacağız. Yönetimi ile futbolcusu ile taraftarı ile büyük Siirt Sporu yeniden coşkulu günlerine kavuşturacağız, bunundan kimse şüphe duymasın. Yeni spor yasası ile artık daha büyük cezalarla takımımızı karşı karşıya getirmeyeceğiz. Sporun centilmenlik ruhunu taraftarlar olarak bizlerde türbinlere yansıtacağız. Son olarak ta Pazar gün ki maça ve daha sonra oynanacak tüm maçlara herkes gibi bayan kardeşlerimizi de davet ediyoruz.”Dedi

 

Bu haber toplam 3163 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!