1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Olmadı Fadıl
Olmadı Fadıl

Olmadı Fadıl

Siirtspor’a her zaman maddi-manevi desteğini esirgemeyen Nihat Özdemir’e, Fadıl Akgündüz’den en kritik zamanda çalım atıldı.

A+A-

Şanlıurfa’da Trabzonspor – Fenerbahçe arasında oynanacak olan Ziraat Türkiye Kupası Final Maçı için, Şanlıurfa’da şehrin en işlik caddelerine ve stadyum yolu üzerine asılan pankartlarda, “Kardeş Kulübümüz Trabzonspor, Şanlıurfa’ya hoş geldiniz, Anadolu’nun gururu Trabzonspor Seni Seviyoruz” şeklinde ifadeler yer aldı.

Maçı izlemek için Şanlıurfa’ya giden Siirtliler gördükleri bu pankartları ayıplayarak yakışıksız bir hareket olarak değerlendirdiler. Yapılan eleştirilerde ise: “Fenerbahçe yöneticisi Nihat Özdemir yıllarca Siirtspor’a olsun, Kurtalanspor’a olsun maddi manevi desteklerde bulundu. Çimento fabrikasında binin üzerinde Siirtli insanı istihdam ediyor. Şimdi bu yapılacak işmidir? İlla da pankart asacaksan bari en azından her iki takımımıza da başarılar diliyorum şeklinde asabilirdi.” denildi.

Ayrıca sabah saatlerinde pankartları gören Fenerbahçe yöneticisi Nihat Özdemir’in ise: “Ayıp oldu. Keşke Siirt’in ismini kullanmasaydı, sadece Jetpaspor yazsaydı.” şeklinde sitemini dile getirdiği öğrenildi.

Bu haber toplam 7550 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!