1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Okuyucumuzun yorumu Emniyeti harekete geçirdi
Okuyucumuzun yorumu Emniyeti harekete geçirdi

Okuyucumuzun yorumu Emniyeti harekete geçirdi

İstanbul’da yaşayan ve Siirtliler.Net sitesini İstanbul’dan takip eden Faruk İmre adlı okurumuz tarafından bir haberimizin altına yapmış olduğu yorum Siirt Emniyet Müdürlüğü’nü harekete geçirdi.

A+A-

İstanbul’dan Faruk İmre adlı okurumuz tarafından yazılan haber altı yorumda kendisinin İstanbul’da yaşadığını ancak ailesinin Siirt’te oturduğunu ifade edilerek bir problemi dile getirilmişti.

OKUYUCU YORUMUNU DİKKATE ALAN SİİRT EMNİYETİ

BAHÇE SAHİBİNİ ZİYARET EDİP BAHÇEYİ ONARDI

BAHÇE SAHİBİ TEŞEKKÜR ETTİ

 

Vatandaşlar kadar bütün kamu kurum ve kuruluşları gibi Siirt Emniyet Müdürlüğü tarafından da yoğun bir şekilde takip edilmekte olan Siirtliler.Net’te okuyucumuzun yorumu fark edilmesi üzerine emniyet harekete geçti. Yapılan yorumda Siirt Emniyet Müdürlüğü’nün suçlanması üzerine yorumcumuz tarafından anlatıldığı gibi kendilerinin kusuru olup olmadığı emniyet tarafından araştırıldı. Yapılan inceleme sonrası vatandaşa istenmeden verilen zararı karşılamak ve tahrip olan bahçeyi onarmak için giden ekipleri sevinçle karşılayan bahçe sahibi, “gelip bahçemi onarmak isteyen polis kardeşlerimize teşekkür ediyorum.” dedi.

İŞTE OKURUMUZUN O YORUMU

Bu haber toplam 2986 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!