1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Öktüren’den futbolculara motivasyon ayarı
Öktüren’den futbolculara motivasyon ayarı

Öktüren’den futbolculara motivasyon ayarı

Antreman sırasında sahada futbolcuları ziyaret eden Adnan Öktüren, topçulara motivasyon ayarı çekti. Öktüren hem tatlı hem sert üslupla “bu şehrin sizin dışında başka bir sosyal olgusu yok” dedi.

A+A-

Siirt’e gelen Siirtspor’un tam yetkilisi Adnan Öktüren, Siirt’te toplum 1200 adet gıda kolisini Siirtspor adına dağıttı. Öktüren daha sonra 2 nolu sahada antremanda bulunan Siirtspor’lu topçuları ziyaret ederek futbolculara motivasyon ayarı çekti.

siirtspor

 Öktüren’in mesajları netti: “Kendinize gelin”

Konuşmasının ardından topluca hatıra fotoğrafı çektiren Öktüren, şu ifadelere yer verdi:

“Artık konuşmalarımı rafa kaldırdım. Bazı şeyler vardır paranın bazı şeyler vardır canın ötesindedir. Yaşamımızı adadık bu yolda. Ancak beni kısmen üzdünüz. Telafi etmesi de durumu daha kötüye götürmesi de sizin elinizdedir. Ben, çocuklarınıza götüreceğiniz ekmeğin sayısını arttırmanın çabasındayken siz sepetteki ekmekleri azaltıyorsunuz.

Bu şehrin sizin dışınızda başka bir sosyal olgusu yok

Biz bu tribünlerdeki sayıyı arttırmanın peşindeyken siz bu hafta beni çok üzdünüz. Her şeyi şimdilik donduruyorum. Benimle olan diyaloglarınızı, bana olan güveninizi tekrar tazelerseniz sizinle beraber aynı güzel duyguları yaşarız. Kaliteli topçularsınız, onurlu şahsiyetli insanlarsınız ve kabiliyetlisiniz. Eksik olan ise biraz istemekti. İstemek futbolda kazanmanın yarısıdır. Siz geçen maçta kazanmayı istemediniz. Bizim puan kayıplarına tahammülümüz yok. Benim söyleyeceklerim bu kadar. İşte saha burası. Pazar günü seyirci de siz de burada olacaksınız. Bu Pazar ve bayram sonrasındaki Pazar istediklerimizi yaparsanız hem siz hem kulüp hem de taraftar mutlu olur. Herkes bir diğeri için kazanmak isteyecek. Cumartesi akşamı sizinle ayrıca konuşma yapmayacağım. Bu son konuşmam. Artık siz sahada konuşacaksınız. Türkiye liglerinde sporcu alacaklarını bugüne kadar tık diye ödeyen 3 kulüpten biriyiz.  Sizden beklentisi olan insanlara yanlış yapma hakkınız yok. Başaramayacağınız bir şey yok. Kazanamayacağınızı bilsem konuşmazdım.

Bu kurban şanssızlığınızla beraber sakatlığınız olmasın, kazanız olmasın, Allah sizi muhafaza etsin diye kesiyoruz. Bu şehre güzel hizmet etmenin gururunu hep birlikte yaşayalım.
Bu haber toplam 2848 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!