1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Öktüren; “Siirtspor’u ortak değer kabul edelim”
Öktüren; “Siirtspor’u ortak değer kabul edelim”

Öktüren; “Siirtspor’u ortak değer kabul edelim”

Siirtspor asbaşkanı Adnan Öktüren, Siirtspor denilince akla gelmesi gerekenlerle ilgili önemli konulara değindi.

A+A-

Pazarspor’u mağlup ederek haftayı 3 puanla kapatan Siirtspor’lu futbolcuları kutlayan Kulüp Asbaşkanı Adnan Öktüren yaptığı değerlendirmede önemli hususları dile getirdi. Öktüren’in değerlendirmeleri aşağıdaki gibi kaydedildi:

 

HEDEF KEPEZ VE BİR SERİ YAKALAMAK

 

Bu maçı kazandık mutluyuz ama bu maç burada bitti ve unuttuk. Şimdi hedefimiz Kepez maçı. Daha iyi çalışıp oradan da 3 puanla dönerek bir seri yakalamalıyız. İnanmak başarmanın yarısıdır.

 

SİİRTSPOR’U ORTAK DEĞER KABUL EDELİM

 

Futbolcularımızın sahada en büyük gücü taraftardır. Tribünümüz de görevini en iyi şekilde yaptı. Siirtspor taraftarının önümüzdeki maçlarda stadyumu doldurarak desteğine devam edeceğine inancım tamdır. Hep beraber bu çocuklara inanalım. Başarı birlik ve beraberlikten doğar. Valisinden, emniyet müdürüne, futbolcusundan, basınına, taraftarına, ilin idarecilerine, belediyesine kadar her kesimin ve herkesin Siirtspor’u ortak değer kabul edip bu çatı altında birleşmesi gerekiyor. Bunu sağlarsak başarı da kendiliğinden gelir.

 

TARAFTAR BİZE GÜVENSİN VE DESTEĞİNİ ESİRGEMESİN

 

Ara transfer döneminde transfer yapmadığımız için eleştirildik. Önemli olan transfer yapmak değil, önemli olan hem kulübü borçlarından arındırmak hem de başarıyı yakalamaktır. Paranın her şey değildir, bu kulübün varlığının devam ettirilebilmesi için ince eleyip sık dokuyoruz. Futbol milyon dolarların döndüğü bir sektördür. Geçmişte süper ligde olan Erzurumspor, amatör lige düştü, Malatyaspor da düşmek üzere. Bu kentin tek sosyal aktivitesi olan Siirtspor’un bu duruma düşmemesi için planlı programlı çalışıyoruz. Biz yönetimimize, teknik heyetimize ve futbolcu kardeşlerimize inanıyor ve güveniyoruz. Taraftarımız da bizlere güvensin ve desteğini esirgemesin. Emin olun bunlar sağlandığında başarıyı yakalamak daha kolay olacaktır.

Bu haber toplam 3378 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!