1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Öktüren, “Fadıl’ların sayısını arttıralım”
Öktüren, “Fadıl’ların sayısını arttıralım”

Öktüren, “Fadıl’ların sayısını arttıralım”

Siirtspor jetpa Dostluk Yemeği’nde konuşan Öktüren yatırımcılara karşı yetersiz olduğumuza vurgu yaptı.

A+A-

Dün akşam (11 Eylül Pazar) Polisevi’nde düzenlenen Siirt Jetpa Dostluk Yemeği’nde Siirtspor Asbaşkanı Adnan Öktüren’in yaptığı konuşmada geçen seneyle ilgili özeleştiriye yer vermesinin yanı sıra futbol adına yapılan sosyal etkinliklere de dikkat çekti.

Öktüren şu ifadelere yer verdi:

Spor kulüplerinin arkasında ya sponsorlar vardır ya da belediyeler.. Siirt ne yazık ki yetersizdir. Bir yatırımcı veya müteşebbise Siirt’e yatırım yapın denilemiyor. Siirt bu konuda maalesef geriden geliyor. İlimizin takımı Siirtspor, cümlemin başında belirttiğim gibi hiçbir destek görmüyor. Siirtspor’a Fadıl Akgündüz’ün katkısı çok büyük ve kendisine huzurlarınızda teşekkür etmek istiyorum.

Geçen sene ne yazık ki arzuladığımız başarıları elde edemedik. Ama futbol adına Siirtspor sayesinde yaptığımız sosyal etkinlikler en büyük başarımızdı. Alt yapıya önem verdik, 13-14 yaşlarındaki gençlerimize sahip çıktık, 260 öğrenciye eğitim bursları verdik ve 8 Bin civarında yardım malzemesi dağıttık. Bütün bu hizmet ve aktivitelerimiz internet sitelerinde  gündeme geldi.

Son olarak Fadıl Akgündüz’lere sahip çıkalım ve sayılarını arttıralım.

adnan öktüren

Bu haber toplam 2738 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!