1. HABERLER

  2. EĞİTİM

  3. Öğrenciler Vali Şentürk’ün himmetine sığındılar
Öğrenciler Vali Şentürk’ün himmetine sığındılar

Öğrenciler Vali Şentürk’ün himmetine sığındılar

Arayıl tatilinde tüm yurtların kapanıyor olması öğrencileri şimdiden dertlendirmeye başladı. Yarıyıl tatilini değerlendirmek isteyen öğrenciler Siirt Valisi Necati Şentürk’ün himmetlerine sığındılar. Öğrenciler Vali Şentürk’ten müjdeli haberin gelmesini b

A+A-

Siirtliler.Net’e ulaşan bilgiler ışığında Siirt Merkez’de okuyan çok sayıda öğrenci dönem içerisinde belli bir çalışma temposu yakaladıklarını ve arayıl tatilinde bu tempoyu tatil rehavetiyle kaybetmeyip çalışarak değerlendirme yönünde talepte bulundukları görüldü.

 

EN AZINDAN 1 YURT TAHSİS EDİLSİN

 

Siirt Valisi Necati Şentürk’ün ve İl Milli Eğitim Müdürü T.Fikret Eteker’in himmetlerine sığınan öğrenciler en azından 1 yurdun yarıyıl tatilinde çalışmalarını sürdürmek isteyen öğrenciler için açık bırakılması yönünde müjdeli bir haber bekliyorlar.

 

Edinilen bilgilere göre yarıyıl tatilinde ilçelerden gelecek öğrencilere yönelik İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzce kamp çalışmaları yapılacağı ve kimi yurtların kamp çalışmaları için açık bırakılacağı bildirildi. 15 tatilini çalışarak geçirmek isteyen Siirt Merkez’deki öğrenciler de kendileri için 1 yurt tahsis edilmesini ve yemeklerinin de verilmesini istemektedirler.

Bu haber toplam 2574 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!