1. HABERLER

  2. EĞİTİM

  3. Nurettin Aras, Arnavutköy Milli Eğitim Müdürü oldu
Nurettin Aras, Arnavutköy Milli Eğitim Müdürü oldu

Nurettin Aras, Arnavutköy Milli Eğitim Müdürü oldu

İstanbul İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı görevini sürdüren hemşehrimiz Nurettin Aras, Arnavutköy İlçesine Milli Eğitim Müdürü olarak atandı.

A+A-

TOPLUMSAL DUYARLILIĞA DİKKAT ÇEKTİ

Göreve gelir gelmez Arnavutköy ilçesinde farklı bir uygulamayı hayata geçiren Aras, toplumsal duyarlılığa dikkat çekmeyi başardı. Aras’ın bu kapsamda göreve başlaması dolayısıyla kutlama amacıyla çiçek göndermek isteyenlere çiçek paralarını Arnavutköy İlçesi Spor Kulüplerini Destekleme ve Koordinasyon Derneği (ASKODER)’ne bağışta bulunmalarını rica etti.

nurettin aras1972 Siirt doğumlu olan Nurettin Aras 1995’de Van 100.Yıl Ünivesitesi Eğitim Fakültesi’nden mezun oldu. Aynı yıl Van’da sınıf öğretmeni olarak göreve başladı. 1997-2006 yılları arasında Van Ferit Melen İlköğretim Okulu’nda, sırasıyla; Müdür Yardımcılığı, Müdür Baş Yardımcılığı ve Okul Müdürlüğü yaptıktan sonra, Van İl Milli Eğitim Şube Müdürlüğü, Van Çaldıran İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve İstanbul İl Milli Eğitim Şube Müdürlüğü görevlerine getirildi. 06.09.2011 tarihi itibariyle Arnavutköy İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevine başlayan Mehmet Nurettin ARAS İngilizce ve Arapça bilmektedir. Aras, evli ve 3 çocuk babasıdır.

Bu haber toplam 4538 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!