1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Nihat Özdemir, Taraftar Başkanı Çetin Akınay’a Siirtspor’u sordu
Nihat Özdemir, Taraftar Başkanı Çetin Akınay’a Siirtspor’u sordu

Nihat Özdemir, Taraftar Başkanı Çetin Akınay’a Siirtspor’u sordu

Limak Yön.Kur.Bşk ve Fenerbahçe kulüp yöneticisi Nihat Özdemir, Siirtspor Taraftar Derneği Başkanı Çetin Akınay ile görüşerek Siirtspor hakkında bilgi aldı

A+A-

Kadıköy’deki Faruk Ilgaz Tesisleri’nde yapılan görüşmede Siirtspor hayranı olduğunu dile getiren Nihat Özdemir: “Siirtspor benim için önemli. Üstüme düşecek bir görev varsa her zaman hazırım” dedi.

Taraftar Başkanı Çetin Akınay yapılan görüşmeyle ilgili Siirtliler.Net’e şu bilgileri verdi: “ileriki günlerde Nihat beyin Ankara’daki ofisinde görüşmek için randevulaştık. Siirtspor’un şu anki durumunun şu an dışarıdan iyi göründüğünü ancak içeride ise patlayacak bir bomba gibi olduğunu anlattık. Kendisinin Siirtspor’un arkasında olmasını istedik ve birlikte çalışmayı teklif ettik. Kendisi de bu teklifimizi olumlu karşıladı.”

Yapılan görüşmeye daha sonradan Ali Koç ve Aziz Yıldırım’ın da katıldığını belirten Akınay: “Ali Koç ve Aziz Yıldırım’ın bize karşı oldukça sıcakkanlı davrandılar. Ali Koç bey Siirt’e hiç gelmediğini ama birgün Siirt’e gelmek istediğini dile getirdi. Biz de kendisini ağırlamaktan gurur duyacağımızı kendisine ilettik.” dedi.

Bu haber toplam 5687 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!