1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Nevzat Karaatay seçim lokalinde seslendi
Nevzat Karaatay seçim lokalinde seslendi

Nevzat Karaatay seçim lokalinde seslendi

AK Parti Kurtalan Seçim Lokalinde kalabalık bir partili grubuyla bir araya gelen Belediye Başkanı Nevzat Karaatay burada yaptığı konuşmada “yakıp yıkanlara değil, inşa edenlere oy vereceğiz” dedi.

A+A-

Kayabağlar’da düzenlenen iftara katılan Kurtalan Belediye Başkanı Nevzat Karaatay, daha sonra Kurtalan ilçe merkezindeki AK Parti Seçim Lokalinde milletvekili adayları ve teşkilatlarıyla bir araya geldiler. Kalabalık bir partilinin hazır bulunduğu seçim lokalinde Belediye Başkanı Nevzat Karaatay, partisinin milletvekili adaylarına ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’a destek isteyerek bazı hatırlatmalarda bulundu. Karaatay şu ifadelere yer verdi:

KURTALAN’I YENİDEN İNŞA ETMEYE BAŞLADIK

“30 Mart 2014 seçimlerinde nasıl meydanlara çıkıp Kurtalan’ı yeniden inşa edeceğiz dediysek bu sözümüzde durduk ve Kurtalan’ı yeniden inşa ettik. Hayatımızı Kurtalan’a verdik ve vermeye devam edeceğiz. Alt yapısı, üst yapısı, taziye evleri, parkları, ulaşım çalışmalarıyla sözlerimizi yerine getirerek Kurtalan’ın sorunlarını çözdük. Bundan sonra 3 milletvekilimizi meclise göndererek 24 Haziran’da daha da güçleneceğiz. Girişimcilerimizi Kurtalanımıza, Siirtimize ve diğer tüm ilçelerimize getireceğiz.

YAKIP YIKANLARA DESTEK VERMEYELİM

Yeter ki bu memleketi bozup, yıkanlara destek vermeyelim. Yoksa terör o kötü günleri tekrar geri getirecektir. Belki gençlerimiz bilmiyor ama 40 yıldır bu meydanlar kapalıydı. Eğer bir daha o günleri yaşamak istemiyorsak, kalkınmayı istiyorsak, çocuklarımızın geleceğini düşünüyorsak 24 Haziran’da bu memleketimizi yakıp yıkanlara destek vermeyelim. Yoksa tekrar hortlayıp memleketi talan edecekler. Gene yanlış yapacaklar ve gene kan dökecekler. Bunlar insanlara asla iyilik düşünmemişlerdir. Bunların işi yakmaktır, yıkmaktır. Bizim işimiz ise barıştır, huzurdur, birlik beraberliktir ve yatırımdır. Biz bu memleketi temsil ediyoruz. Mahal vermeyin bunlara.

Bu duygu ve düşüncelerimle sizin ve ailenizin Ramazan-ı Şerif’ini tebrik ediyorum. Gelecek bayramınızı kutluyorum. Allah’a emanet olun.”

Bu haber toplam 2065 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!
3 Yorum