1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Necat Cellek, partisinin kongresinde teröre yüklendi
Necat Cellek, partisinin kongresinde teröre yüklendi

Necat Cellek, partisinin kongresinde teröre yüklendi

Siirt’te AK Parti’nin İlçe kongreleri gerçekleşiyor. Şirvan İlçe kongresinde Belediye Başkanı Necat Cellek terör örgütlerine yüklendi.

A+A-

Adalet ve Kalkınma Partisi Şirvan İlçe Kongresine katılan Belediye Başkanı Necat Cellek, ilçede bugüne kadar yapmış olduğu hizmetlerle ilgili kongre üyelerine ve konuklara bir anlatım yaptı. Hizmetlerin bugüne kadar ısrarla ve aralıksız olarak gerçekleştirildiğini anlatan Başkan Cellek, önümüzdeki seçimlerde Şirvan’daki hedeflerinin %81 değil %100 yapmak olduğunu ifade etti.

TERÖRE PRİM VERMEYELİM

Güneydoğu’nun en büyük problemi olan terör örgütlerine de konuşmasında yer veren Cellek net ifadeler kullandı. “İt ürür kervan yürür” diyen Başkan Cellek şu ifadelere yer verdi: “Terör örgütünün Kürtlükle, Kürtlerle hiçbir alakası yok. Bu itlerin Güneydoğu’yla da ilgileri yok. İt ürür kervan yürür. Bu itlere asla prim vermeyelim”

Cellek konuşmasını ise ilçesi adına bir taleple sonlandırdı. Şirvan’a bağlı köy yollarında yatırımlara ihtiyaç olduğunu ve ihtiyaç duyulan köy yollarının yapımı için talepte bulundu. Cellek'in konuşmaları salondakiler tarafından alkışlarla karşılık buldu.

FAHRETTİN ZONGUR YENİDEN BAŞKAN

6.Olağan Kongresini yapan Şirvan AK Parti’de başkanlığa Fahrettin Zongur üyelerin oylarıyla tekrardan seçildi.

Bu haber toplam 1758 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!