1. HABERLER

  2. KÜLTÜR

  3. Mustafa Sezgin’in Paşa Paşa Geleceksin şarkısı çıkıyor
Mustafa Sezgin’in Paşa Paşa Geleceksin şarkısı çıkıyor

Mustafa Sezgin’in Paşa Paşa Geleceksin şarkısı çıkıyor

Yakında müzik listelerinde yer alacak olan “Paşa Paşa Geleceksin” isimli şarkısı çıkacak olan hemşerimiz ses sanatçısı Mustafa Sezgin ile söyleşide bulunduk.

A+A-

İstanbul’da yaşayan ses sanatçısı Mustafa Sezgin baba tarafından Bitlis, anne tarafından ise Kurtalanlı. 14 yaşına kadar doğduğu Kurtalanda yaşayan ve ardından önce Gölcük’e yerleşen 1999 depreminin ardından da İstanbul’da taşınan hemşerimiz Mustafa Sezgin çocukluğundan itibaren şarkıcılığa ilgi duydu. Küçüklüğünden beri gerek oturduğu mahallede gerekse de ilkokulda okuduğu sınıfın öğretmenleri ve sınıf arkadaşları tarafından sesi hep ilgiyle ve beğeniyle karşılandı.

mustafa-sezgin-alt.jpg

SİİRTLİLER. NET OKURLARI İÇİN SÖYLEŞİ SIRASINDA MİNİ KONSER

İlk albümünü 2010 yılında çıkaran Mustafa Sezgin, ikinci albümünü ise 2011 yılında çıkardıktan sonra bir süreliğine profesyonel şarkı çalışmalarına ara verdi ve ticaretine yoğunlaştı. 

KASIM AYINDA YENİ ŞARKIYLA TEKRAR MÜZİK LİSTELERİNDE

Seslendirme çalışmalarını tamamlama aşamasında olan “Paşa Paşa Geleceksin” isimli şarkısıyla Kasım ayı içeisinde müzik listelerine girecek olan Kurtalanlı hemşerimiz Mustafa Sezgin ile yaptığımız söyleşiyi aşağıdaki video dosyamızdan izleyebileceksiniz.

sosyall.jpg
 

Bu haber toplam 4578 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!
5 Yorum