1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Müslim Hazinoğlu Siirt Belediye Başkanlığına talip
Müslim Hazinoğlu Siirt Belediye Başkanlığına talip

Müslim Hazinoğlu Siirt Belediye Başkanlığına talip

Geçmiş dönemlerde Siirt İl Genel Meclis Üyeliği yapmış olan Müslim Hazinoğlu, Siirt Belediye Başkanı Aday Adayı olarak AK Parti’den müracaatını yaptı.

A+A-

AK Parti’den Siirt Belediye Başkan Aday Adayı olarak müracaatını yapan Müslim Hazinoğlu, aday adaylığı ile ilgili şu açıklamalarından bazı satır başları şöyle:

“31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel yönetimler seçimlerinde Siirt Belediye Başkanlığına Türkiye’nin hizmette yüz akı partisinden, partimden, AK Parti’den aday adaylığı başvurumu yapıyorum. 

Bugüne kadar dilimiz döndüğünce, gücümüz yettiğince muhterem Siirtli hemşerilerimizin hizmetine koştuk. Sadece iyi günlerinde değil, kötü günlerinde de yanlarında olmaya gayret ettik. Mutluluklarına, acılarına ortak olduk. Halkımızla aramızda sağlam, hesapsız, çıkarsız gönül köprüleri kurduk. Onlardan her zaman tek bir şey istedik. Dualarını.

Siirt’te doğduk. Siirt’te büyüdük, Siirt’te yaşıyoruz. Ruhumuzu da Allah’ın takdiriyle Siirt’te teslim etmeye niyetliyiz.

Aday adayı oldum çünkü partim 2003 yılından 2018 yılına gelinceye kadar maalesef Siirt’te hep kan kaybetti. Belediye başkanlıklarını kaptırdık, milletvekilliğini kaptırdık, il genel meclis ve belediye meclis üyelerini kaybettik. Reisimiz üzüldü, partimiz üzüldü, dostlarımız üzüldü, bizler üzüldük.”

Bu haber toplam 6627 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!
19 Yorum