1. HABERLER

  2. SOSYAL MEDYA YAZILARI

  3. Musa Kapar, Siirt Vakfı Gençlik Kolları Ayaklanıyor
Musa Kapar, Siirt Vakfı Gençlik Kolları Ayaklanıyor

Musa Kapar, Siirt Vakfı Gençlik Kolları Ayaklanıyor

Musa Kapar, facebook profilinden paylaştı ve "Siirt Vakfı Gençlik Kolları Ayaklanıyor" dedi.

A+A-

Elhamdullillah !
Siirt Vakfi gençlik kolları ayaklanıyor. Siirt Vakfı Gençlik Kolları olarak 2. Toplantısını yaptık . Toplantımız bir kez daha çok verimli geçti . Toplantımız , vakfımızda bulunma amaçlarımızdan 1. Allah’ın rızasını kazanmak , 2. Siirtli genç kardeşlerimiz ile tanışıp ve birliğimizi ve beraberliğimizi korumak olan amacımızı gerçekleştirmek . Bu amaçlarımızın muvaffakiyeti adına Ömer Faruk Akar hocamızın kısa sohbeti ile başladık ve çoğunluk olarak yeni katılım oldugu icin ,ilk olarak yeni gelen kardeşlerimizden kendilerini kısa tanıtma sonrası toplantımız da ki gündem maddelerini değerlendirdik .

Bizim amacimiz her hafta toplanip çay içmek ya da bir şeyler yemek olmadığı icin , faliyetlerimizi gündem maddelerine koyup toplantıda değerli üyelerimize sunduk . Şimdide siz değerli kamuoyuna sosyal medya platformlarindan bu maddelerimizden bahsetmek istiyorum ;

- Sosyal yardım projesi olarak , soguk kış günlerimizde hepimiz sıcak evlerimizde oturup yemek yerken maalesef herkes bizim kadar şanslı olamayabiliyor . Bu yüzden ki bizde Siirt Vakfı Gençlik Kolları olarak değerli genel merkez başkanımız ve ana kademe yönetim üyelerine istişareler sonucu “Fatih parkının önünde yemek dağıtımı projesini” düşündük ve çalışmalara başladık .

- Siirt Vakfı Gençlik Kolları olarak değerli genel merkez başkanımız ve ana kademe yönetim üyelerine istişareler sonucu “Gençliğimiz ile alakalı önemli konu başlıkları belirleyip bir konferans ” projesini düşündük ve çalışmalara başladık .

-Gençlik kolları olarak kaynaşma ve sosyal aktive amaçlı hava şartlarının düzgün olması halinde Ocak ayının ilk haftası “futbol müsabakası “ projesini sunduk ve araştırma çalışmalara başladık .

- “Tekerlekli sandalye yardımı” olarak ihtiyac sahiplerine bir adım daha yaklaşma ve en önemlisi hayır dualarını kazanma adina projemizin çalışmalarına başladık .

Buraya kadar okuma nezaketinde bulunan büyüklerimin ellerinden küçüklerimin gözlerinden öperim. Sizlerde hemşerilerim olarak daha fazla istifade edebilmesi ve sizlerinden yapılan iyiliklerden gelecek hayırlara vesile olabilmeniz adına beğenip paylsmanizi rica ediyorum . Saygılar .

siirt-vakf.jpg

Bu haber toplam 26359 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!
1 Yorum