1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Musa İnan adlı kayıp genç aranıyor
Musa İnan adlı kayıp genç aranıyor

Musa İnan adlı kayıp genç aranıyor

Siirt’te 5 gündür kaybolan Musa İnan adlı gençten haber alan veya görenlerin 0541 656 04 84 numaralı telefona bilgi vermeleri rica ediliyor.

A+A-

Musa İnan 1991 Siirt doğumlu. Ailesi onu askere uğurlamaya hazırlanırken, son 5 gündür aniden ortadan kaybolmasının şokunu yaşıyor.

 

Ağabeyi Orhan İnan, kardeşi Musa’dan haber alamadıklarını korku dolu sözlerle anlatıyor. Ağabey Orhan İnan, son olarak ziraat bankası önünde görünen kardeşi için “ortada hiçbir sorun ve neden yokken aniden ortadan kaybolması bizleri endişelendiriyor” dedi.

 

musa inanAilesine karşı uzun yıllardır çok soğuk tavırlar sergilediğini ifade eden ağabey İnan, Son bir aydır tavırlarında gözle görülür değişmelerin olduğu, daha önce takmaktan nefret ettiği şapka ve benzeri şeyleri son bir aydır kafasından hiç çıkarmadığı hatta uyurken bile şapkasının başında uyuduğuna şahit olduğunu söyledi.

 

Konuyla ilgili Emniyet Müdürlüğüne başvurduğunu kaydeden Ağabey Orhan İnan, Emniyet Müdürlüğünün bu olay üzerine biraz daha eğilmesini istedi. Daha önceki başvurularında sorumlu birimlerin ilgisizliğinden yakınan İnan, kardeşinin son olarak Perşembe günü saat 16:00’da Ziraat Bankası civarında görüldüğünü, Bankanın kamera kayıtları başta olmak üzere Mobese kameralarının, daha çabuk netice alınması için bir an önce incelenmesini istedi.

 

Ağabey Orhan İnan, rardeşinin içine kapanık ve psikolojik sorunlar yaşadığını, kafasında sürekli gözlerine kadar indirdiği siyah şapka ile dolaştığını belirterek, duyarlı vatandaşların insanlık namına bu eşkale uygun birine denk gelmeleri halinde 0541 656 04 84 nolu telefonu aramalarını istedi.

 

musa inan siirt kayıp

Kayıp Musa İnan’ın daha önceleri Gözde Ocakbaşı’nda garson olarak çalıştığı belirtildi.

Bu haber toplam 3539 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!