1. HABERLER

  2. ÜLKE

  3. Murat Sancak’tan Taraf Gazetesi’nin yalanlarına cevap
Murat Sancak’tan Taraf Gazetesi’nin yalanlarına cevap

Murat Sancak’tan Taraf Gazetesi’nin yalanlarına cevap

Gün geçtikçe büyümekte olan Star Medya Grubu, bir süredir hazımsızlık yaşayan Taraf Gazetesi’nin yalan ve iftiralarla dolu karalamaları okuyucular tarafından ibretle takip ediliyor.

A+A-
Taraf Gazetesi, gün geçtikçe büyümekte ve kalitesini arttırmakta olan Star Medya Grubu’na karşı hazımsızlığını başlatmış olduğu karalama kampanyasıyla sürdürüyor. Taraf’ın ilkesellikten uzak, iftira dolu haberlerine okuyucuların yoğun baskısı sonucu Star Medya Grubu’nun Yönetim Kurulu Başkanı Murat Sancak’tan cevap geldi.
 
Taraf Gazetesi’nin iftiralarına Murat Sancak’ın yazılı açıklamasıyla cevabı aşağıdaki şekilde yer aldı:
 
 
Bir süredir grubumuz aleyhine yalan ve iftira haberlere yer veren Taraf gazetesinin bugünkü nüshasında da gerçekle ilgisi olmayan iddialar yayınlanmıştır. Haberde dile getirilen olayların tamamı yalandır.
 
Taraf gazetesi tarafından bir süredir sistematik bir şekilde yürütülen iftira kampanyasının amacı grubumuzun başarılı çalışmalarını gölgelemek ve huzursuzluk yaratmaktır. Bugün yayınlanan haber de hayal mahsulüdür ve bir kurgudan ibarettir.
 
Ne Medya grubumuzda iddia edilen olaylar yaşanmış, ne geçmiş dönemlerde böyle bir harcama yapılmış, ne de yönetim kurulumuz veya herhangi bir birimimiz tarafından böyle bir tespitte bulunulmuştur. Geçmişte veya bugün şirket içindeki harcamalara ilişkin bağlı iddialar, hiçbir surette vuku bulmayan birer yalandan ve iftiradan ibarettir. Haberde belirtilen vakaların ve süreçlerin hiçbirisi gerçekleşmemiştir. Ne iddia edilen telefon görüşmesi, ne de iddia edildiği gibi buna bağlı harcamaların hiçbirisinin yaşanmadığı yönetim kurulumuzun da malumudur.
 
Dolayısıyla Sayın Ethem Sancak'la Sayın Mustafa Karaalioğlu arasında bir sorun veya tartışma da yaşanmamıştır. Sancak Ailesi, Medya Grup Başkanımız Sayın Mustafa Karaalioğlu ile uyum ve güven içerisinde çalışmakta; kendisinin çalışmalarını geçmişte olduğu gibi bugün de takdir etmektedir.
 
Star Medya Grubu, kaynağı ve maksadı belli bir saldırı altındadır.  
 
Şirketimize olduğu gibi, Sayın Karaalioğlu'na yönelik haberlerin de tamamen iftira ve yıpratma maksatlı olduğunu görmekteyiz. Bu konuda gereken her türlü hukuki yollara başvurulmuş ve bundan sonra da başvurulacaktır.
 
Murat Sancak
Star Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı
 
Bu haber toplam 2695 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!