1. HABERLER

  2. EĞİTİM

  3. Minik Öğrencilerden Polis Ağabeylerine Ziyaret
Minik Öğrencilerden Polis Ağabeylerine Ziyaret

Minik Öğrencilerden Polis Ağabeylerine Ziyaret

Halide Kutlualp ilköğretim Okulu Sivil Savunma Kulübü ve Bilim Fen ve Teknoloji Kulübü öğrencileri, Danışman öğretmenleri Hakkı ÇEVİK ve Şahabettin YÜKSEK rehberliğinde Polis Meslek Yüksek Okulunu ziyaret ettiler.

A+A-

Toplum hizmeti amaçlı yapılan bu ziyarette öğrenciler yoğun ilgiyle karşılandılar. Öğrencilerle tek, tek ilgilenen Polis Meslek Yüksek Okulu yetkililerinden Komiser Yrd. Ali AŞKIN ve öğrencileri ziyaretçilerine önce polis okulu binasını gezdirdiler ve ardından minik öğrencilerle birlikte şarkılar söyleyerek minik ziyaretçilerinin  eğlenceli vakit geçirmelerini sağladılar.

Ziyaretin ardından Halide Kutlualp ilköğretim Okulu  öğretmenleri  Hakkı ÇEVİK  ve  Şahabettin YÜKSEK yaptıkları  açıklamada;’’ Bu ziyaretten çok memnun ayrıldıklarını, öğrencilerin eğlenceli vakit geçirdiklerini ve bundan sonraki dönemlerde de toplum hizmeti amaçlı çalışmaların devam edeceğini belirterek, kendilerine yoğun ilgi gösteren polis meslek yüksek okulu yetkilileri ve  öğrencilerine,aynı zamanda desteklerini  hiçbir zaman esirgemeyen  Halide Kutlualp ilköğretim Okulu  müdürü M. Metin YARGICI’ya da ayrıca teşekkür ettiler.’’

Bu haber toplam 1925 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!