1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Milli Eğitim, Siirt Lig Heyeti sitesini açtı
Milli Eğitim, Siirt Lig Heyeti sitesini açtı

Milli Eğitim, Siirt Lig Heyeti sitesini açtı

Siirt İl Milli Eğitim Müdürlüğü Okuliçi Beden Eğitimi Spor ve İzcilik Şube Müdürlüğü kurum içerisinde yaptığı çalışmaları idareci öğretmen ve öğrencilerine daha rahat bir şekilde duyurmak için web sayfası kurdu.

A+A-

Konuyla ilgili birimden sorumlu Şube Müdürü Cengizhan BAŞARAN şu açıklamalarda bulundu; Yaptığımız çalışmaları Siirt.meb.gov.tr’ de yayınlamakta alan sıkıntısı yaşıyorduk Eğitim -  Öğretim yılı içerisinde birçok branşta olmak üzere müsabakalar düzenliyoruz. Yaptığımız müsabakaların sonuçlarını, dereceye giren okul veya öğrencileri, yıl içerisinde yapılacak faaliyetlerde programın beden eğitimi öğretmenlerimize daha iyi ulaşmasını ve aksaklıklara meydan vermemek amacıyla bu siteyi kurduk.

 

Öğrencilerimizi sportif faaliyetlerin içerisine çekerek onları zararlı alışkanlıklardan uzak tutmayı amaçlıyoruz. Bu site sayesinde İlçelerimizde bulunan Okullarımızın müsabakalara katılma oranlarında büyük artış olacağına inanıyorum.

 

Bölge turnuvaları için İlimize dışarıdan gelecek takımlar için duyuru ve ilanlarımızı daha sağlıklı bir şekilde ulaştırma imkânı bulacağız.

 

Amacımız İlimizde bulunan bütün branşlardaki sporu ve sporcuyu daha ileri seviyelere taşımaktır. Bu manada bütün çalışmalarımızda desteğini esirgemeyen başta Sayın Valimiz Necati ŞENTÜRK olmak üzere İl Milli Eğitim Müdürümüz T.Fikret ETEKER’ e teşekkür ederim.

 

İletişim Adresimiz:  www.siirtligheyeti.com

 

Cengizhan BAŞARAN

Milli Eğitim Şube Müdürü

 

Bu haber toplam 3062 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!