1. HABERLER

  2. EĞİTİM

  3. Milli Eğitim Müdürü Kızbaş veda mesajı yayımladı
Milli Eğitim Müdürü Kızbaş veda mesajı yayımladı

Milli Eğitim Müdürü Kızbaş veda mesajı yayımladı

Siirt İl Milli Eğitim Müdürü Kanber Kızbaş'tan veda mesajı

A+A-

13 Eylül 2011’den itibaren yürütmekte olduğum İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevimden 02/02/2012 tarihinden itibaren ayrılmış bulunmaktayım.

Bu süre içinde bu görevi bana layık gören ve beraber çalışma fırsatı tanıyan Sayın Valimiz Musa ÇOLAK beyefendiye şükranlarımı sunuyorum. Ayrıca birlikte çalıştığımız tüm idareci ve öğretmenlerimize, Kaymakamlara, İlçe Milli Eğitim Müdürlerine, mesai arkadaşlarıma, sivil toplum kuruluşlarına ve basın mensuplarına teşekkürlerimi sunuyorum.

Bulunduğunuz makama layık olmak ve söz konusu makamın hakkını verebilmek yönetim biliminde önemli bir husustur. Bizler bu hususu Türk Milli Eğitiminin Genel Amaç ve Temel İlkeleri çerçevesinde, hizmet isteğimiz ve eğitim hizmetinden faydalanan kesim ile kurduğumuz iletişim sayesinde gerçekleştirdiğimize inanıyorum. Ayrıca; Hakkaniyet ölçüsü içinde insanlar arasında adaletli davranmanın zor olduğunu biliyorum. Bunu gerçekleştirmek için de elimden gelen tüm çabayı gösterdiğime inanıyorum.

Birlikte çalıştığım arkadaşlarımın gönlünü isteyerek veya istemeyerek kırmış,  kendilerini bir şekilde üzmüş olduğum mesai arkadaşlarım olmuş ise bu arkadaşlarımın hoşgörüsüne sığınarak, tüm mesai arkadaşlarımın bundan sonraki yaşamlarında başarılar diler, saygılarımı sunarım.

Kanber KIZBAŞ

Bu haber toplam 3709 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!