1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Milli Eğitim Camiası Bu Düğünde Buluştu
Milli Eğitim Camiası Bu Düğünde Buluştu

Milli Eğitim Camiası Bu Düğünde Buluştu

Sakarya Milli Eğitim Müdür Yardımcısı hemşerimiz İrfan Sarık,Emniyet Personeli oğlu Ebubekir Sarık’ın düğün haberini Siirtliler.Net okuyucularıyla paylaştı.

A+A-

Sakarya Milli Eğitim Müdür Yardımcısı olan hemşehrimiz İrfan Sarık’ın, İstanbul Emniyet Müdürlüğü’nde görevli polis memuru oğlu Ebubekir Sarık ile Mehmet Ciddi Saraç’ın öğretmen kızı Zübeyde Saraç, 2011 yılının son günü düzenlenen düğün cemiyetiyle dünya evine girdiler.

 

Düğün törenine; İl Milli Eğitim Müdürü Murat Yazıcı başta olmak üzere, il milli eğitim yöneticileri, ilçe milli eğitim müdürleri ve yöneticileri, okul müdürleri, öğretmenler, il milli eğitim müdürlüğü personeli ile çok sayıda davetli katıldı.

 

İrfan-Lütfiye Sarık çiftinin davetlilerle yakından ilgilendiği düğünde genç çifte evlilik cüzdanını İl Milli Eğitim Müdürü Murat Yazıcı verdi. Yazıcı, yeni bir yıla evlenerek giren genç çifte ömür boyu mutluluklar dilerken, Sarık ve Saraç Ailelerine kurdukları akrabalığın hayırlı uğurlu olmasını temenni etti.

 

İl dışından çok sayıda davetlinin de katıldığı düğün töreninde mutlulukları gözlerinden okunan Ebubekir-Zübeyde Sarık çifti, 2012’ye mutlu bir başlangıç yaptıklarını belirtirken, yeni yılın ülkemiz ve tüm dünya insanları için sağlık, mutluluk ve barış getirmesini dilediler.

 

 

 

Bu haber toplam 4603 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!