1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Milletvekillerinden Garzan Tekstile Ziyaret
Milletvekillerinden Garzan Tekstile Ziyaret

Milletvekillerinden Garzan Tekstile Ziyaret

Ak Parti Milletvekilleri Zeynep Karahan Uslu, Afif Demirkıran, Osman Ören ve beraberlerindeki heyet Garzan tekstilde incelemelerde bulundu.

A+A-

Beraberlerinde ki heyet ile Garzan tekstile incelemek için ziyarette bulunan Ak Parti Milletvekilleri yapılan çalışmalar hakkında bilgi alan milletvekilleri firmada çalışan işçilerle sohbet ettiler. Yapılan işler hakkında bilgi alan Milletvekili Afif Demirkıran İlimizde bu tür tesislerin çoğalması konusunda devlet tarafından verilen teşvikler var yatırımcılarımız bu konularda bilgi almak için DİKA ve Valilik bünyesinde kurulan yatırım yönlendirme ofislerinden faydalanabilir. Bizler de yatırımcılarımıza gereken yardımları yapmaya hazırız. Yeter ki bu şehre yatırım yapmak isteyenler bizlere müracaat edip proje hakkında bilgilerini verip daha sonrada bizden ne konuda yardım almak istediklerini söylesinler. Bizlerde her konuda yardım etmeye hazırız. Dedi

 

Milletvekilleri daha sonra Güres caddesinde esnafları ve vatandaşları ziyaret ederek sorunları ve dileklerini dinlediler.

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 3019 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!