1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. OSMAN ÖREN

  4. Milletvekili ile Belediyenin uyumu Siirt’in menfaatinedir
Milletvekili ile Belediyenin uyumu Siirt’in menfaatinedir

Milletvekili ile Belediyenin uyumu Siirt’in menfaatinedir

5 Haziran tarihli sitemizin yazarlar bölümünde “Belediye Başkanı ile Milletvekili Uyumu” başlığıyla Siirt’in menfaatine olacak konuyu bilgisayar ekranlarınıza taşımıştık.

A+A-

Siirt AK Parti Milletvekili Osman Ören, henüz aday iken 3 Haziran’da Siirt Belediye Başkanı Ceyhun Dilşad Taşkın ile birlikte Ankara’ya giderek çeşitli bakanlık ve genel müdürlüklerde Siirt ile ilgili bazı yatırımlar için bir dizi görüşme sağlamışlardı.

HABER YORUM / EYÜP GÜZEL

Bu konuyu kendi köşemde yorumlamış ve “bir şehrin milletvekili ile belediye başkanı arasında uyum olması o şehrin menfaatinedir” demiş ve “Siirt’te şuan bir Kayyum belediyesi var. Şehir resmen yaşam kalitesini arttırma havasına girdi. 2 dönemdir ideolojik karartılara son verildi. Siirt artık sosyal bir şehir kimliğine kavuştu.” diyerek ilave etmiştim.

Seçimler bitti ve mazbatasını alan AK Parti’li Osman Ören’i Siirt’e kazandırılması için hazırlanmış olan projelerin tamamlanması için çalışma temposu içerisinde olduğunu görüyoruz. Yemin törenine kadar var olan süreyi memleketi Siirt’te geçiren Ören, Belediye Başkanı Taşkın ile birlikte kentte sürdürülen projeleri yerinde inceleyerek çalışmaların daha çabuk nasıl sonuçlandırılması gerektiğine ilişkin istişarelerde bulundular.

Çalışmaların memnuniyet verici olduğunu belirten Siirt Milletvekili Osman Ören, daha çok hizmet ve yatırım için Ankara’daki temaslarının daha da güçlendirileceğini ifade etti.

Bu haber toplam 4637 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!
17 Yorum