1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Miladi Yeni Yıl mesajı gönderenler
Miladi Yeni Yıl mesajı gönderenler

Miladi Yeni Yıl mesajı gönderenler

Miladi Yeni yıl için yeni yıl mesajlarını Siirtliler.Net ile paylaştılar

A+A-

Necati ŞENTÜRK (Siirt Valisi)

Beklentilerimize kavuşmak için inancımızı ve umudumuzu tazeleyerek, daha çok çalışmalı, yeni bir şevk ve enerjiyle önümüzdeki tüm engelleri aşıp Güzel Siirt’imizi layık olduğu seviyeye taşımalıyız. 2010 Yılında da, yine bütün Siirtli Hemşerilerimin destekleri ile daha huzurlu, daha gelişmiş bir Siirt için çalışmaya devam edeceğiz. Tüm Siirtli hemşerilerimin yeni yılını kutluyorum.

 

 

Selim SADAK (Siirt Belediye Başkanı)

Yeni yılın; halklar arasına huzur, güven ve barış dolu nice yıllar getirmesi dileğiyle yeni yılınızı kutlarım.

 

 

Prof. Dr. Recep ZİYADANOĞULLARI (Siirt Üniversitesi Rektörü)

Siirt Üniversitesi, ülkemizde ve dünyada meydana gelen her türlü değişimi ve olayları yakından takip etmekte olup, çözüm önerilerini ve kurumsal fikirlerini her fırsatta dile getirmektedir. Yeni yılda; tüm insanlarımızı aklın ve bilimin ortak paydalarında birleşmeye davet ederken, ülkemizde yaşanan birtakım olayların da sağduyu ve demokratik tavırlar çerçevesinde çözüme kavuşturulması en büyük dileğimdir.

 

 

Güven KUZU (Siirt Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı)

İlimizde, ülkemizde ve tüm dünyada yaşanan ekonomik olumsuzluklarla dolu bir yılı geride bırakıyoruz. 2010 yılının 2009’un kötü izlerini silmesi temennisi ile tüm üyelerimizin ve halkımızın yeni yılını kutlar, hayır ve mutluluklar getirmesini dilerim.

 

Bu haber toplam 2184 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!